KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Losowa galeria

Orzeł Lubla - Orzeł Faliszówka (1:2)(11.11.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 180, wczoraj: 438
ogółem: 2 838 321

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb LKS Lubatówka
1:5
(1:2)
herb Orzeł Lubla
LKS Lubatówka   Orzeł Lubla

2017-06-24, 16:30

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Lubla Informacje o kadrze Orzeł Lubla

1. Ciszewski Michał   
2. Hap Mateusz   
3. Łukaczyński Marcin   
4. Janas Grzegorz   
5. Janas Adam   
6. Ziobrowski Marek  (1 asysta)   
7. Lubaś Mateusz bramka bramka   
8. Urbanek Arkadiusz bramka   
9. Majewski Sławomir kapitan bramka  (1 asysta)   
10. Czernicki Dawid bramka  (2 asysty)   
11. Lorenc Marcin   

herb Orzeł Lubla Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Lubla


Ciszewski Michał
Czernicki Dawid
Lorenc Marcin
Majewski Sławomir
Ziobrowski Marek
Hap Mateusz
Janas Adam
Łukaczyński Marcin
Janas Grzegorz
Urbanek Arkadiusz
Lubaś Mateusz

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Tempo Nienaszów Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów 4:1 Orzeł Lubla
2017-08-20, 13:00:00
     

Reklama

Sezon 2017/2018

Iwełka Iwla(w) 1:4
Orzeł Bieździedza (d) 4:1
Tempo Nienaszów (w)
Zorza Łęki Dukielskie(d)
Zamczysko Odrzykoń(w)
LKS Moderówka(w)
Orzeł Faliszówka(d)
Sobniów Jasło(w)
LKS Czeluśnica(d)
Standart Święcany(d)
Huragan Zarzecze(d)
Nafta Chorkówka(w)
Zamczysko Mrukowa(d)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Nafta Chorkówka - LKS Moderówka
Zamczysko Mrukowa - Huragan Zarzecze
Iwełka Iwla - Standart Święcany
Orzeł Bieździedza - LKS Czeluśnica
Tempo Nienaszów - Sobniów Jasło
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka
Zamczysko Odrzykoń - Orzeł Lubla

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS Moderówka 1:2 Zamczysko Odrzykoń
Orzeł Lubla 2:1 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka 2:3 Tempo Nienaszów
Sobniów Jasło 3:2 Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica 3:0 Iwełka Iwla
Standart Święcany 2:5 Zamczysko Mrukowa
Huragan Zarzecze 2:1 Nafta Chorkówka