Wyjazd do Krakowa na Mecz: Wisła Kraków - Górnik Łęczna

Zapowiedź meczu z Diamentem Pstrągowa.

• autor: binek, 2011-06-11 10:36

Jutrzejszej niedzieli 12 czerwca o godzinie 13:30, na stadionie w Lubli nasi wznowią rozgrywki ligowe o mistrzostwo klasy B. W XXIV kolejce zagrają z Diamentem Pstrągowa.

Pozostało już tylko trzy mecze do zakończenia sezonu. Mimo końcówki nie zwalniamy tempa - już w najbliższą niedziele kolejne ligowe spotkanie. Na nasz stadion przyjedzie dobrze znany rywal z Pstrągowej.

Czego możemy się spodziewać? Diament Pstrągowa, drużyna aktualnie zajmująca piątą lokatę z dorobkiem 33 oczek. Drużyna "cudzego podwórka" znacznie lepiej kończąca mecze, u siebie zaś nieco gorzej. Będąc w formie, tak naprawdę grająca już o pietruszkę, może zaprezentować przyjemny, dobry futbol. Z Diamentem od zawsze były zacięte pojedynki - śmiało rzecz można, że w niedziele również taki będzie.

Nie kalkulujemy tylko gramy do końca. Motto, które przewija się non stop w drużynie naszych. Nie pozostaje nic innego jak przyzwoicie zagrać do końca, wydusić z siebie jak najwięcej. To jeden z trzech pojedynków, który zaważy o końcowym wielkim rezultacie. Jak na razie jest to trzecia lokata z dorobkiem 47 punków, mając już tylko 1 punkt straty do strefy premiowanej awansem. Pełna mobilizacja.

Wysoka wygrana jesienią. W poprzednim pojedynku z Diamentem, górą wysoko byli nasi. Gładko uporaliśmy się z gospodarzami 5:1 a zdobycz bramkową równo podzielili między sobą; Binkowicz, Borowski, Błoniarz, Frodyma i Ochałek. Owe spotkanie szczególnie w głowie mogło utknąć Danielowi Dziokowi, który otrzymał czerwoną kartkę.

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion do Lubli, by dopingować naszą drużynę!

12 czerwca, godz. 13:30, stadion w Lubli : Orzeł Lubla - Diament Pstrągowa

autor: mALYSZ10 2011-06-11 13:04:27

Profil mALYSZ10 w Futbolowo w typerze brakuje jednego meczu Korona Dobrzechów - Płomień Zagorzyce czy admin może to naprawić??

autor: miara1989 2011-06-11 13:08:26

Profil miara1989 w Futbolowo ja jutro pracuje i nie mialem jak sie zamienic - wygrajcie ten mecz bo nic innego nam nie pozostalo jak wygrywac:) licze na relacje live od prezesa:)

autor: kamilbinek92 2011-06-11 13:22:09

Profil kamilbinek92 w Futbolowo Błąd w typerze poprawiony ;)

autor: kudy09 2011-06-11 20:53:28

Profil kudy09 w Futbolowo Binek to zdanie "Drużyna "cudzego podwórka" znacznie lepiej kończąca mecze, u siebie zaś nieco gorzej." nie ma sensu. Proponuje poprawić na drużyna cudzego podwórka,która na wyjeździe radzi sobie lepiej niż u siebie ;)