Turniej halowy w Jaśle 21.12.14

Ostatnia prosta. Wyjątkowo niedzielny mecz w Lubli.

• autor: binek, 2011-06-03 22:56

Już w najbliższą niedzielę 5 czerwca o godzinie 14:00 wyjątkowo, bo na stadionie w Lubli rozpocznie się XXIII kolejka o mistrzostwo klasy B II w której to nasi zmierzą się z drużyną Albatrosa Szufnarowa.

Końcowe pojedynki wkraczają w decydującą fazę rozgrywek. Przed naszymi kolejny rywal w drodze po ligowe punkty. Okupująca dolną część tabeli drużyna Albatrosa Szufnarowa z dorobkiem tylko 9 punktów to z pewnością nie zespół, który mógłby coś więcej "nawojować" w niedzielnym spotkaniu z Orłem. Tabela ligowa mówi sama za siebie ale przyszli goście swój charakter już raz pokazali. Potrafili urwać punkty Czarnym Czudec, remisując z nimi o czym zrobiło się bardzo głośno. Mimo wszystko faworytem niedzielnego pojedynku jest zespół ten z Lubli.

Cudowne ocalenie. "Orzeł pokazał pazur". Po ubiegło niedzielnej wygranej w pięknym stylu, na stadion w Lubli, aż znów chcę się przyjść i pooglądać grę Orła, a już na pewno zwycięstwa w takim stylu, z takim charakterem. Mecz z Zagorzycami pokazał, że mimo fatalnej sytuacji gra się do końca i tylko ambicja w połączeniu z wolą walki, nagradza sukcesem. To pokazali nasi ostatnio, w najlepszym meczu sezonu. Ten utkwił już w głowach nie jednej osobie, a zapewne wpisał się do historii klubu, która jest budowana właśnie na nowo.

Nie było kart, nie było i gry. Do gry z Albatrosem nie doszło jesienną porą, gdyż na lublański stadion goście zawitali... bez ważnych kart zdrowia. Kto wie jak by to wtedy wyglądało. Czas więc odrobić zaległości.

Wyjątkowo znowu mecz w Lubli. W związku z robotami na stadionie w Szufnarowej, swoje mecze Albatros rozgrywa gdzie tylko może: raz na boisku w Kozłówku raz w Dobrzechowie. Tym razem jako gospodarz zawodów zagra w Lubli. To zapewne bardzo dobra informacja dla naszych kibiców, którzy znowu będą mogli się cieszyć z niedzielnego popołudnia.

Trochę cyfr. Nasz Orzeł aktualnie zajmuję trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem 44 punktów, tracąc do lidera już tylko 4 oczka (w zanadrzu mając jeden mecz mniej rozegranych). By myśleć o realnym awansie, naszym nie pozostaję nic innego jak pewnie wygrywać wszystkie mecze do końca, a pozostało ich tylko 4. W drużynie po ostatniej wygranej panuję świetna atmosfera, która tylko motywuję do dalszej pracy na boisku. Miejmy nadzieję, że dotrwa do końca i przyniesie wymierny skutek całemu naszemu klubowi.

Ludowy Klub Sportowy Albatros Szufnarowa powstał w 1974 roku a jego współzałożycielami zostali Czesław Boruta i Krzysztof Dyka.

Zapraszamy wszystkich kibiców Orła na stadion aby dopingować swój klub!

5 czerwca, godz. 14:00, stadion w Lubli : Albatros Szufnarowa - Orzeł Lubla

autor: kudy09 2011-06-04 16:35:10

Profil kudy09 w Futbolowo Binku tak gwoli ścisłości,klub w Szufnarowej został założony w 1974 roku,a nie w 1991 ponieważ jeden z wymienionych przez Ciebie założycieli już wtedy nie żył.. W 1991 roku został reaktywowany ;)