Orzeł Lubla - Victoria Kobylany (2:2) (05.05.2013) fot. M. Szopa

Niedzielny wyjazd ligowy do Kozłówka.

• autor: binek, 2011-05-20 21:31

Już w najbliższą niedzielę tj. 22 maja o godzinie 14:00 na stadionie w Kozłówku rozpocznie się XXI kolejka o mistrzostwo klasy B II w której to nasi zmierzą się na wyjeździe z drużyną Kozłówka.

Kolejnym ligowym rywalem w walce punkty będzie tym razem bardzo dobrze znana, drużyna z Kozłówka. Zajmujący aktualnie 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów przyszli gospodarze w obecnej rundzie radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Niedzielny rywal jest jednak bardzo nieprzewidywalny i potrafi urwać punkty, w szczególności na własnym boisku.

Cisza i spokój. W obozie naszych po niedzielnej przegranej z Koroną, nie ma już ani śladu, każdy skupiony jest na najbliższym meczu. Panuję świetna atmosfera, która powinna towarzyszyć do końca rozgrywek jak i w samą niedzielę. Odbudowane morale, cisza i spokój - "zagrajmy w niedzielę to co potrafimy".

Z grodziskiem na remis. Pomimo, że Huragan przegrał z Grodziskiem 0:2, śmiało można było stwierdzić potem, że remis byłby chyba najobiektywniejszą oceną tego co działo się na boisku. Wszystkie bowiem bramki strzelone zostały ze stałych fragmentów.

Sentymenty na bok. Pojedynki pomiędzy Orłem a Huraganem zawszę wzbudzały wiele emocji - z mieszanymi końcowymi rezultatami. Blisko 3 lata temu zagraliśmy pamiętny mecz, który sprawił, że mogliśmy się cieszyć z awansu na oczach tamtejszych kibiców. To ważny w jakimś sensie mecz Krzyśka Żurowskiego, który zagra w najbliższą niedzielę przeciw swojemu dawnemu zespołowi.

Zapraszamy wszystkich kibiców z Lubli na ten nie daleki wyjazd, aby dopingować swoją drużynę.

22 maja, godz. 14:00 : Huragan Kozłówek - Orzeł Lubla

Niedziela 22 maja:
Hermanowa II – Czarni Czudec
Diament Pstrągowa – Skarbek Gogołów
Albatros Szufnarowa – Grom Mogielnica
Płomień Zagorzyce – Sokół Grodzisko
Korona Dobrzechów – Start Lubenia
Aramix Niebylec – pauzuję

autor: ~anonim 2011-05-21 09:51:41

avatar "Wszystkie bowiem bramki strzelone zostały ze stałych fragmentów." - czyli Czudec też powinien zremisować z Pstrągową bo strzelił im 4 gole ze stałych fragmentów?

autor: ~anonim 2011-05-21 10:27:30

avatar poprostu kilka setek nie wykorzystannych przez kozłówek i blad w indywidualnym kryciu. i tak swygrywa ten kto wiecej strzeli:D

autor: ~Huragan 2011-05-21 16:40:37

avatar Pamiętny mecz po którym Huragan stracił szanse na awans.

autor: ~scorpo 2011-05-22 08:28:00

avatar ano ano 2:3 bylo chyba:) ale szanse zmarnowalismy po meczu z mogielnica i korona. chyba to zadecydowalo