statystyki szczegółowe

Aktualności

Interesujące niedzielne popołudnie na stadionie w Lubli.

• autor: binek, 2011-04-14 15:14

Już w najbliższą niedzielę tj. 17 kwietnia o godzinie 13:30 na stadionie w Lubli rozpocznie się XVII kolejka o mistrzostwo klasy B II w której to nasi zmierzą z czwartą drużyną tabeli - Sokołem Grodzisko.

Pojedynek o byt lidera. Najbliższa niedziela stoi znów pod znakiem sporych emocji na lubelskim stadionie. Przywitamy czwarty zespół tabeli Sokół Grodzisko. Przyszli goście z dorobkiem 28 punktów, plasują się na całkiem jeszcze otwartej pozycji promującej awans do wyższej ligi. Dla grodziszczan będzie to walka o ważne punkty na podskok w tabeli, dla naszych o umocnienie lidera.

Wiosenny start na dwóje. Sokół Grodzisko nie zbyt udanie wszedł w wiosenne potyczki. Z dwóch do tej pory rozegranych spotkań (ligowa pauza w 16 kolejce), udało się jedynie obydwa... zremisować. I były to remisy z niżej notowanymi drużynami w tabeli. Z pewnością niedzielna "misja" o 3 punkty będzie sprawą priorytetową.

Podział punktów jesienią. Po pierwszym pojedynku, rozegranym na stadionie w Strzyżowie padł wynik 1:1. Bramkę dla Orła zdobył wtedy Kamil Binkowicz, zaś minutę po przerwie wyrównał Ryszard Kozioł. Wynik wzbudzał jeszcze długi niedosyt wśród zawodników, a gospodarze zaprezentowali wtedy jeden z najciekawszych futboli w lidze, co zresztą jak się potem okazało, nie przez przypadek uplasowało ich na wysokiej pozycji. Jak będzie tym razem? Odpowiedź w najbliższą niedzielę.

Parafialny Klub Sportowy Sokół Grodzisko założony został 12 września 1996 roku. Prezesem klubu jest Krzysztof Wojtanowski zaś trenerem Piotr Ziobro.

Wszystkich kibiców lubelskiego klubu i sympatyków piłki nożnej zapraszamy na to spotkanie. Pełny zestaw par 17 kolejki w środku: