KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

Orzeł Lubla Tajfun Łubno Szlacheckie
Orzeł Lubla   Tajfun Łubno Szlacheckie
2018-10-21, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Losowa galeria

Stadion, zaplecze - zdjęcia.
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 107, wczoraj: 339
ogółem: 2 962 040

statystyki szczegółowe

Aktualności

Hokejowy wynik - Ostoja znowu lepsza.

  • autor: binek, 2011-03-19 19:30

W dzisiejszym ostatnim już meczu kontrolnym nasi przegrali z Kołaczycach z Ostoją 3:5 (2:4). Znów o sobie dały znać błędy w obronie, szczególnie w pierwszej połowie. Druga wyglądała znacznie lepiej. Bramki kolejno strzelali: Błoniarz, Żurowski i przymierzający do Orła nowy zawodnik.

 

Ostoja Kołaczyce - Orzeł Lubla 5:3 (4:2)
(1:0) Kowalski
(2:0) Kowalski - karny
(3:0) nowy zawodnik
(3:1) Błoniarz - karny
(3:2) Żurowski
(4:2) Kowalski
(5:2) Grzesiak
(5:3) nowy zawodnik

Orzeł: Ciszewski - Dziok, Cyrulik, Szot, Macek - Frodyma (46' Binkowicz), Błoniarz, Długosz, Żurowski, Ziobrowski (46' Majewski) - nowy zawodnik

Ostoja: Wrona (46' Gajda) - Gancarski (46' Szot), Kaleta, Gałuszka, nowy zawodnik (46' Czuba) - Szczurek (20' Grzesiak), Madejczyk, Jarosz (46' Zbylut), nowy zawodnik - nowy zawodnik - Kowalski (nowy zawodnik).

Ostoja to nie wygodny rywal, z którym w każdym sparingu toczymy boje o jak najlepszy wynik. Naszpikowany doświadczeniem i zawodnikami z IV-ligową przeszłością zespół i dziś pokazał swoją wyższość.

Przed spotkaniem trener Robert Podkulski zmuszony był do małych eksperymentów. Plan ustawienia lekko pokomplikowała nie obecność kilku zawodników, którzy zmagają się z problemami zdrowotnymi. W tej sytuacji na prawej stronie zagrał eksperymentalnie Jarek Frodyma, a na ofensywnego pomocnika miał pracować Krzysiek Żurowski.

Trochę nerwowo weszliśmy w to spotkanie, z akcji nic nie wynikało, zaś gospodarze swoje mieli i nie zmarnowali - cierpliwie dążąc do celu. Już na początku spotkania po rzucie wolnym, totalnie zaskoczony przez Dominika Kowalskiego, został Michał Ciszewski, oprowadzający tylko wzrokiem piłkę, która wpadła tuż od słupka. Błędów nie ustrzegł się Adrian Kalisz, sędziujący to spotkanie. Kilka minut i kuriozalny rzut karny dla Ostoji - wykorzystany pewnie przez "Domina". Przegrywamy już 2:0. Brak pomysłu na grę. Kilka minut później gospodarze trafiają trzecią bramkę, po akcji prawą stroną boiska. Przebudzenie przyszło, z pierwszymi bramkami dla naszych, skrzętnie odrabiając straty. Najpierw to rzut karny, wykorzystany przez Grześka Błoniarza, później bramka Krzyśka Żurowskiego, dobrze wypracowaną kontrą Daniela Dzioka z prawej strony. Tuż przed końcem pierwszej połowy, Dominik Kowalski trafia czwartą bramkę (swoją trzecią) - wyśmiewając odpowiedzialność naszych zawodników tuż przed gwizdkiem do szatni.

Stanowczo lepiej wyglądała druga połowa. Nasi mieli kilka dogodnych sytuacji lecz zabrakło zimnej krwi w ich  wykończeniu. Swoje miał Krzysiek Żurowski oraz przymierzany do Orła nowy zawodnik (o którego transferze zadecyduję kilka najbliższych dni). Bardzo dobre strzały z dystansu Artura Szota i młodego Sławka Majewskiego, wpuszczonego w drugiej części, parował bramkarz gospodarzy - Paweł Wrona. Sporo problemów w obronie naszym przysparzał przymierzany do Ostoji nowy zawodnik, obecnie gracz Czarnych Jasło. W końcu gospodarze poprawiają swój wynik - grający w tempo Maciej Jarosz do Szymona Grzesiaka, który pokonuję piąty raz Ciszewskiego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3 a trzecią bramkę dla naszych zdobył nowy zawodnik, w końcu osiągając swoje przez cały mecz.

Był to ostatni sparing przed inauguracyjnym meczem wiosennym z Czarnymi Czudec, który już za blisko tydzień.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [1516]
 

autor: ~kibic 2011-03-19 19:56:02

avatar spoko to tylko sparing, za tydzien z czudcem panyy!


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Orzeł Lubla 8:1 Nafta Chorkówka
2018-10-14, 15:30:00
     

Reklama

• 1% podatku na Orła

Dnia 2 kwietnia 2012 roku, Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Klub Sportowy "Orzeł" Lubla. Od tego momentu nasz klub posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Każda osoba, która nie złożyła jeszcze zeznania podatkowego, ma szansę przeznaczyć swój 1% podatku na działalność właśnie naszego klubu z Lubli.

Wystarczy, że w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38) w rubryce o tytule: WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wpiszą państwo podany niżej numer KRS, a także wysokość wnioskowanej wpłaty (nie wyższej niż 1% podatku należnego).

Nr KRS: 0000416760

Pamiętaj o terminach składania rozliczeń podatkowych:
- do 01 maja 2017 r. składać należy PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38

Pamiętaj! Nie musisz wpłacać ani przelewać pieniędzy na nasze konto, zrobi to za Ciebie Urząd Skarbowy. Zobacz jakie to proste. Przekazując 1% swojego podatku za rok 2016 na klub z Lubli, przyczyniasz się w znacznym stopniu do dalszego, lepszego funkcjonowania klubu. Każda, nawet najmniejsza kwota to dla nas bardzo dużo i będzie niezastąpionym wsparciem dla budowy i rozwoju klubu z Lubli. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie naszemu klubowi.

 

 

Sezon 2018/2019

I mecz   II mecz

Gaudium Łężyny (w)                       

              1:1

LKSCzeluśnica (d)            

              2:3

Sobniów Jasło (w)      

1:3

Orzeł Bieździedza (d)     

2:1

LKS Skołyszyn (w)     

0:2

Zamczysko Mrukowa (w)             

1:1

Orzeł Faliszówka(d)             

2:1

Zorza Łęki Dukielskie (w)                 

3:0

Nafta Chorkówka (d)                 

8:1

Tajfun Łubno Szlacheckie (w)           

 

Huragan Zarzecze(d)       

 

Tęcza Zręcin (w)           

 

Sparta Osobnica (d)     

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Orzeł Lubla - Tajfun Łubno Szlacheckie
Zorza Łęki Dukielskie - Zamczysko Mrukowa
Nafta Chorkówka - Orzeł Faliszówka
Huragan Zarzecze - LKS Skołyszyn
Orzeł Bieździedza - Tęcza Zręcin
Sparta Osobnica - Sparta Osobnica
LKS Czeluśnica - Gaudium Łężyny

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
LKS Czeluśnica 3:0 Sparta Osobnica
Gaudium Łężyny 0:1 Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło 8:1 Tęcza Zręcin
Huragan Zarzecze 0:0 Orzeł Bieździedza
LKS Skołyszyn 7:0 Tajfun Łubno Szlacheckie
Orzeł Lubla 8:1 Nafta Chorkówka
Zorza Łęki Dukielskie 0:1 Orzeł Faliszówka