Orzeł Lubla - Ostoja Kołaczyce 1:1 (01.05.15)

Krzysiek Żurowski na wiosnę z Orłem.

• autor: binek, 2011-03-10 10:26

Krzysiek Żurowski został oficjalnie zawodnikiem Orła Lubla. Transfer na zasadzie wypożyczenia, przebiegł pomyślnie, bez żadnych większych komplikacji. Jest to pierwszy większy ruch kadrowy w obecnej przerwie, pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni. Więcej w rozwinięciu.

"Żurek" grał wcześniej w szerach naszych ligowych rywali m.in. Albatrosie Szufnarowej a ostatnimi sezony w barwach Huraganu Kozłówek. W rundzie jesiennej rozegrał 9 spotkań w barwach Kozłówka strzelając przy tym dwie bramki.

Będzie to jeden z pierwszych, większych ruchów transferowych w ostatnim czasie. Żurek to uniwersalny zawodnik, dobrze grający w obronie jak i w ofensywie. Obecnie sprawdzany przez trenera w sparingach, gdzie widzi go najlepiej.

- Pomysł przejścia do Orła, zawdzięczam Adrianowi Kaliszowi, który mnie namówił. Już na pierwszych treningach bardzo spodobało mi się podejście trenera do grupy a także, każdego z osobna do gry. Nikt tutaj nie ma wyrzutów sumienia, że ten czegoś nie zrobił, albo, że coś mu nie wyszło. Trener Robert klepnie po głowie, podpowie i gramy dalej. Bardzo dobra organizacja w klubie. Prezes dba o to aby zawodnicy mieli wszystko czego potrzebują do gry. Chciałbym pomóc chłopakom awansować do A klasy na tyle ile potrafię. Wiem, że jeszcze dużo się muszę nauczyć jeśli chodzi o technikę ale postaram się poprawić i zobaczymy na ile mi to wyjdzie w tej nowej rundzie. Mam nadzieję, że awansujemy i to będzie moim głównym celem w nowej rundzie z nową drużyną. - powiedział Krzysiek Żurowski.

- Wypożyczenie na rundę wiosenną Krzyśka, to bardzo dobry transfer, obrońca ale raczej zawodnik uniwersalny i bramkostrzelny jak widać po sparingach. Na pewno duże wzmocnienie. Pozytywnie wkomponował się w drużynę, także powinno już być tylko lepiej - dodał Tomasz Leśniak, prezes klubu.

Żurek dotychczas w czterech sparingach strzelił już dwie bramki.

Więcej na temat ruchów transferowych w zakładce "Transfery" .

autor: ~anonim 2011-03-10 16:48:38

avatar no 6 osób odeszło. narazie 2 przyszło ;/ konieczne jest wielej finalizacji transferow. i na nie liczymy. Prezes a ty koniec kariery ?

autor: ~hmm 2011-03-10 18:06:31

avatar sadze ze w obronie jest na tylu zawodnikow, teraz bylo by fantastycznie jakby tych dwoch nowych jeszcze zatwierdzic bo w przodzie by sie przydali

autor: ~kali19 2011-03-10 20:09:14

avatar no ZUREK powodzenia w nowej dróżynie i mam nadzieje że nie bedziesz żałował ze Cie namówiłem

autor: ~Huragan 2011-03-11 12:47:33

avatar Powodzenia Żurek!! mam nadzieję że na następną rundę wrócisz do Huraganu:)

autor: ~anonim 2011-03-18 17:30:01

avatar wychowanek Albatrosu Szufnarowa!