statystyki szczegółowe

Aktualności

Osobnica ograna w trudnych warunkach.

• autor: binek, 2011-02-27 19:30

Wyraźne sparingowe zwycięstwo, wywieźli dziś z Osobnicy seniorzy Orła, wygrywając tym samym z miejscowymi 4:0 (2:0). Był to trzeci mecz towarzyski przed rewanżową rundą wiosenną, która rusza już za równy miesiąc. Więcej o meczu oraz zdjęcia w rozwinięciu newsa.

Sparta Osobnica - Orzeł Lubla 0:4 (0:2)
(0:1) Dziok
(0:2) M.Ochałek
(0:3) nowy zawodnik II
(0:4) Ziobrowski

Orzeł: Ciszewski - Dziok, Szot, Żurowski, Macek - Binkowicz, Błoniarz, Borowski, M.Ochałek, Ziobrowski - nowy zawodnik. Ponadto zagrali: Majewski, nowy zawodnik II

Kontrolowana gra naszych i szybkie składne akcje - główne czynniki, które przyczyniły się do dzisiejszego zwycięstwa. Trudne śnieżne warunki na boisku nie przeszkodziły ładnej dla oka grze naszych zawodników.

Szybkie od pierwszych minut akcje, już w trzeciej minucie zaowocowały bramką. Świetną piłkę na prawą stronę otrzymał obrońca Daniel Dziok, który nie zmarnował swojej sytuacji. Kilka minut później przed szansą na bramkę stanął nowy zawodnik, który od początku przygotowań pracuję z zespołem Orła. Niestety ewidentny  faul od tyłu w sytuacji sam na sam, nie został odgwizdany. Swoje mieli i gospodarze - nie wykorzystując rzutu karnego. Na kilka ciepłych słów zasługuję Michał Ochałek, który grał dziś bardzo dobrze, dokumentując to zresztą swoją bramką na 2:0.

Wprowadzony w drugiej części spotkania, zupełnie nowy zawodnik, dodał jeszcze większej dynamiki w ofensywie. Dwójka nowych już od pierwszych minut świetnie się rozumiała, stwarzając akcje na miarę bramki. Wynik zamknął w końcowej minucie Marek Ziobrowski dobijając w zamieszaniu pod polem karnym.

Cały zespół, szczególnie defensywa z czystym kontem - zasługuję za dzisiejszą pracę na boisku, na wielką pochwałę. Przepracowany do tej pory czas, dał odzwierciedlenie dziś w trudnych warunkach.