Orzeł Lubla - Markiewicza Krosno (0:1)(02.10.2011) fot. S.Binkowicz

Korona Dobrzechów - Orzeł Lubla

• autor: binek, 2010-06-18 23:40

Przed nami 26 i zarazem ostatnia kolejka rozgrywek o mistrzostwo klasy B. Wiemy już kto awansował - jest nią drużyna Granitu. Wiemy także, że Płomyk Lutoryż od następnego sezonu również będzie grywać na innych podwórkach. Naszej drużynie pozostaje w najbliższą niedzielę walka o 3 miejsce, które możemy głównie zawdzięczać udanej rundzie wiosennej. Dobrzechów - to tam nasi podejmą dobrze znaną Koronę. Z dorobkiem 36 punktów "Ministranci" zajmują aktualnie siódmą lokatę i wszystko na to wskazuję, że nawet w najlepszym przypadku przy niej już pozostaną. Nasi ostatnimi meczami nie mogą uchwycić rytmu z początku rundy. Ciągłe roszady w składzie, spowodowane m.in. karami za kartki, stawiają trenera Roberta Podkulskiego do eksperymentowania. W niedziele ma się to zmienić. Na zakończenie rozgrywek nasi wyjadą do Dobrzechowa w mocnym składzie. Zagramy o dobre trzecie miejsce, zagramy o tą przysłowiową „pietruszkę” ale przede wszystkim postarajmy się zagrać tak jak nas trener nauczył przez ten okres czasu. Do boju chłopaki..!

autor: ~Prezes 2010-06-19 07:57:56

avatar Panowie kto może niech weżmie samochód, jedziemy własnym transportem. Wyjazd o 13:00