KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Losowa galeria

Wyjazd do Krakowa na Mecz: Wisła Kraków - Górnik Łęczna
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12, wczoraj: 248
ogółem: 2 971 166

statystyki szczegółowe

Aktualności

Odrzykoń zatrzymany!

  • autor: Jaanasek13, 2018-05-04 16:02

Orzeł Lubla - Zamczysko Odrzykoń 2:1 (0:1)

Orzeł: Ciszewski - G.Janas, Łukaczyński, Hap,Żurowski - Sułkowski, Lorenc, Ziobrowski, Hendzel - S.Majewski, M.Majewski oraz Szot, Szopa, Gancarski, Surma.

ZamczyskoM.Bazan, R.Zaremba, P.Bryś, D.Grochmal, D.Nowak, G.Stec, D.Praszek, M.Guzik, M.Urbanek, T.Bardzik, N.Koszela oraz E.Barnat, Ł.Trybus, W.Guzik, H.Jucha, S.Nowak.

Bramki:  Łukaczyński, Hendzel - Koszela.

W upalny czwartek udało nam się zatrzymać pretendenta do awansu. Była to pierwsza porażka Zamczyska w tej rundzie. W pierwszej połowie drużyna z Odrzykonia przejęła  inicjatywę i zepchnęła nas całkowicie do obrony. Od samego początku przyjezdni mądrze operowali piłką, jednak nie mieli za dużo okazji do strzelenia bramki. Pierwsza bramka pada po błędzie w środku pola, Koszela ucieka naszym obrońcom i pakuje piłkę do siatki obok wychodzącego Ciszewskiego. W pierwszej połowie jedyną naszą szansą do strzelenia bramki była akcja M.Majewskiego ,ale piłka po jego strzale przeszła obok bramki. Był to w zasadzie jedyny strzał na bramkę gości w pierwszych 45 minutach. Druga połowa to całkowity przewrót sytuacji. Zaczęliśmy stwarzać okazje do strzelenia bramki i dało to korzystny rezultat. Około 65 minuty z okolic 20 metra, z wolnego przymierzył Łukaczyński i wyrównał wynik spotkania. Piłka wypadła zza muru i wpadła wprost w okienko bramki. Wniosło to dużo nerwowości w szeregach Zamczyska,które nieskutecznie próbowało zdobyć bramkę. Kwadrans przed zakończeniem spotkania Hendzel uciekł z piłką zawodnikom gości, stanął oko w oko z Bazanem, jednak nie uderzył czysto w piłkę i trafił wprost w niego. Odrzykoń miał w drugiej połowie kilka okazji lecz jak zwykle popisowo zachowywał się Ciszewski. Swoją szansę na linii 5 metra miał M.Majewski lecz nie spodziewał się zagrania i przebił piłkę głową ponad bramkę. Dobrą zmianę dał Surma, który kilka razy swoimi rajdami przysporzył rywalowi problemów. W końcówce po błędzie w wyprowadzeniu zawodników Zamczyska z piłką urwał się Hendzel, przełożył jednego z obrońców i wpakował piłkę do siatki - dając nam prowadzenie. Ostatnie 5 minut to próby przedarcia się pod nasze pole karne gości, ale kończyły się głównie na 25 metrze. Brawa dla drużyny za charakter i bardzo dobrą postawę szczególnie w II połowie. Kolejny mecz już w niedzielę.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [159]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Sparta OsobnicaOrzeł Lubla
Sparta Osobnica 3:0 Orzeł Lubla
2018-11-10, 13:30:00
     

Reklama

• 1% podatku na Orła

Dnia 2 kwietnia 2012 roku, Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Klub Sportowy "Orzeł" Lubla. Od tego momentu nasz klub posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Każda osoba, która nie złożyła jeszcze zeznania podatkowego, ma szansę przeznaczyć swój 1% podatku na działalność właśnie naszego klubu z Lubli.

Wystarczy, że w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38) w rubryce o tytule: WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wpiszą państwo podany niżej numer KRS, a także wysokość wnioskowanej wpłaty (nie wyższej niż 1% podatku należnego).

Nr KRS: 0000416760

Pamiętaj o terminach składania rozliczeń podatkowych:
- do 01 maja 2017 r. składać należy PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38

Pamiętaj! Nie musisz wpłacać ani przelewać pieniędzy na nasze konto, zrobi to za Ciebie Urząd Skarbowy. Zobacz jakie to proste. Przekazując 1% swojego podatku za rok 2016 na klub z Lubli, przyczyniasz się w znacznym stopniu do dalszego, lepszego funkcjonowania klubu. Każda, nawet najmniejsza kwota to dla nas bardzo dużo i będzie niezastąpionym wsparciem dla budowy i rozwoju klubu z Lubli. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie naszemu klubowi.

 

 

Sezon 2018/2019

I mecz   II mecz

Gaudium Łężyny (w)                       

              1:1

LKSCzeluśnica (d)            

              2:3

Sobniów Jasło (w)      

1:3

Orzeł Bieździedza (d)     

2:1

LKS Skołyszyn (w)     

0:2

Zamczysko Mrukowa (w)             

1:1

Orzeł Faliszówka(d)             

2:1

Zorza Łęki Dukielskie (w)                 

3:0

Nafta Chorkówka (d)                 

8:1

Tajfun Łubno Szlacheckie (w)           

 2:3

Huragan Zarzecze(d)       

0:2

Tęcza Zręcin (w)           

4:2

Sparta Osobnica (d)     

              0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Sobniów Jasło 1:0 Zamczysko Mrukowa
LKS Czeluśnica 4:1 Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny 1:1 LKS Skołyszyn
Sparta Osobnica 3:0 Orzeł Lubla
Tęcza Zręcin 4:2 Orzeł Faliszówka
Huragan Zarzecze 3:2 Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Chorkówka 2:3 Tajfun Łubno Szlacheckie