Turniej halowy w Jaśle 21.12.14

Niespodzianka w Kopytowej, Polonia - Orzeł 1:3 (0:0)

• autor: orzelpost, 2017-05-03 18:26

Polonia Kopytowa - Orzeł Lubla 1:3 (0:0)

Majewski Sławomir 60' (karny), Czernicki 80', Ziobrowski 90+2"

Orzeł: Uchman - Janas Adam, Jansa Grzegorz, Szot, Urbanek Arkadiusz - Ziobrowski, Ciszewski, Hendzel , Lorenc Marcin - Czernicki, Majewski Sławomir. Ponadto: Lubaś, Mokrzycki, Hap.

Z różnych względów w szatni lidera na 30min przed pierwszym gwizdkiem meldujemy się w 10 osobowym składzie. Mecz zaczynamy gołą 11-stką z nominalnym bramkarzem w roli środkowego pomocnika. Trudności pozbawiły jednak nas presji i zaczynamy na luzie, dobrze gramy piłką i dobrze bronimy - gospodarze nie stwarzają żadnego zagrożenia pod naszą bramką. Pierwszą "100" marnuje Sławek Majewski który lewym skrzydłem popędził na bramkę Polonii jednak przestrzelił, podobna sytuacja za chwilę Czernicki sam na sam - jednak za daleko "wypuszcza" sobie piłkę a ta pada łupem bramkarza. Pierwsza połowa bez bramek ale to lider miał dużo szczęścia, że nie przegrywał. Druga połowa to kolejny festiwal nie wykorzystanych sytuacji i niesamowite obrony bramkarza Kopytowej. Bardzo aktywni w ataku Majewski, Czernicki i Hendzel, spokojnie w środku pola piłkę jak rutyniarz rozgrywa Ciszewski :) wtóruje mu Ziobrowski. Marnujemy kolejne sytuacje i za nieskuteczność zostajemy skarceni przez gospodarzy którzy po ładnym dograniu na 7m wychodzą na prowadzenie. Orzeł jednak konsekwentnie cały czas stwarza sobie kolejne sytuacje - w 60min bardzo aktywnego w tym spotkaniu Czernickiego fauluje w polu karnym obrońca Polonii, 11-stkę pewnie na bramkę zamienia Sławek Majewski. W kolejnej akcji po dynamicznym rajdzie Hendzel dogrywa piłkę na czystą pozycję i popularny "Dynda" daje Orłowi prowadzenie - konsternacja w Kopytowej. Goście próbują się odgryźć, dużo wrzutek w nasze pole karne jednak tam para naszych dzisiejszych stoperów mieszanka rutyny z młodością czyli Szot i Arek Urbanek skutecznie kasują zagrożenie, dobrze radzimy sobie z liderem miejscowych Wojciechem Munią który nie miał za dużo miejsca do efektywnej gry. Strzelamy kolejną bramkę - strzał Lubasia (który dojechał w przerwie) dobija Majewski - jednak na spalonym... Dopinamy jednak swego i po kontrze idealnie obsłużony przez Majewskiego Ziobrowski strzałem do pustej bramki ustala wynik spotkania na 3:1 dla Orła. Po słabszym spotkaniu z Kołaczycami gramy kapitalny mecz na terenie lidera w bardzo okrojonym składzie. Wszyscy zasługują na pochwałę!

Trening w piątek o 18-stej na stadionie.

W sobotę mecz z Orłem Faliszówka w Lubli o 17:00. zbiórka o 16:00.

autor: ~wynalazek 2017-05-05 07:23:45

avatar Kto asystował Czernickiemu ?

Tempo Nienaszów Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów 4:1 Orzeł Lubla