Walka zakończona remisem. Orzeł - Tempo 2:2.

• autor: orzelpost, 2016-09-23 06:50

Orzeł Lubla - Tempo Nienaszów 2:2 (0:1)

Czernicki 75" Hendzel 82"

Orzeł: Ciszewski - Janas Adam, Janas Grzegorz, Urbanek Arkadiusz, Hap - Lorenc Marcin, Lorenc Wojciech, Hendzel, Ziobrowski - Majewski Michał, Majewski Sławomir. Ponadto: Czernicki, Szot, Urbanek Konrad, Uchman.

Jeden ze słabszych naszych meczów w tej rundzie a w szczególności pierwsza połowa. Już w 8 minucie po stracie w środku pola tracimy piłkę i napastnik gości wychodzi sam na sam z Ciszewskim strzela po "długim" rogu i piłka wpada po rękach naszego bramkarza do bramki. Goście w tym czasie prowadzą grę i stwarzają zagrożenie pod naszą bramką. Jak zwykle mamy 100% sytuacje żeby strzelić swoją bramką najpierw po idealnym dograniu ze skrzydła od Wojtka Lorenca Michał Majewski przenosi piłkę nad bramka z 5m a po chwili po bardzo mocnym uderzeniu z dystansu Sławka Majewskiego po którym Łukaszewski odbija piłkę przed siebie pod nogi starszego z braci Majewskich ten mając przed sobą tylko bramkarza uderza nieczysto i piłka tocząc się powoli uderza w ... słupek. Druga bramka gości pada po indywidualnej akcji ruchliwego skrzydłowego gości który zostaje sfaulowany w polu karnym przez Ziobrowskiego - raczej niepotrzebnie. Po stracie dwóch bramek nareszcie zaczynamy coś grać. Kontaktowa bramka pada w najmniej nieoczekiwanym momencie. Po starciu z zawodnikiem z Nienaszowa odnowiła się kontuzja Michałowi Majewskiemu i przez moment gramy w 10, wtedy to dośrodkowanie na bramkę efektownym uderzeniem na bramkę po koźle zamienia Czernicki - piłka jeszcze po drodze odbiła się od poprzeczki. Rośnie nasza przewaga, kilka minut po zdobyciu bramki przez Czernickiego na indywidualną akcję decyduje się Sławek Majewski mija 2 rywali i zostaje podcięty w polu karnym - 11-stka ewidentna. Pewnym egzekutorem okazał się Krzysiek Hendzel który mocnym uderzeniem ustalił wynik spotkania, doprowadzając tym samym do zdarcie gardła przez trenera gości. Tempo mogło przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść ale Walczyk w kontakcie z naszym obrońcą uderzył w słupek. Jednak najlepszą okazje do zdobycia zwycięskiej bramki mieliśmy my w ostatniej akcji meczu. Po dalekim wybiciu piłki przez Ciszewskiego, przedłuża ją głową Czernicki, piłka dochodzi do Sławka Majewskiego który znajduje się w sytuacji sam na sam z Łukaszewskim i z kozłującej piłki próbuje go lobować w sukurs brakarzowi Tempa przychodzi jego wzrost i końcami palców trąca piłkę i potem ją łapie. Cieszą pierwsze punkty od 2 kolejek i przełamanie naszej nieskuteczności w ataku w którym przez 15min zagrał Andrzej Uchman - smuci kontuzja Michała któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

W kolejnym tygodniu:

Wtorek 27.09 Orlik w Bieździedzy o 19:00.

Piątek 30.09  trening o 18:00.

Sobota 01.10 mecz juniorów z Wisłoką Błażkowa na wyjeździe o 15:00. Zbiórka 13:30.

Niedziela 02.10 mecz wyjazdowy z Karpatami II Krosno o godz. 11:00. Zbiórka 9:30