• autor: orzelpost, 2016-08-14 19:01

Orzeł Lubla - LKS Czeluśnica 1:1 (1:0)

Łukaczyński 15"

Orzeł:Ciszewski - Janas Grzegorz, Hap, Żurowski, Macek - Czernicki, Ziobrowski, Lubaś, Łukaczyński - Majewski Michał, Majewski Sławomir. Ponadto: Hendzel, Janas Adam, Szot, Urbanek Arkadiusz, Mokrzycki.

Bardzo dobrze wchodzimy w mecz atakując od pierwszej minuty - daje to efekt już w 3 min kiedy obrońca gości zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym i arbiter odgwizduje "11". Do piłki podszedł nasz kapitan Michał Majewski i ku naszemu nieszczęściu jego strzał został obroniony przez bramkarza gości. Nie podłamujemy się i dalej atakujemy. Dużo zamieszania w obronie gości sprawiają rzuty z autu wykonywane przez Macka, po jednym z nich piłkę do bramki głową kieruje trener Łukaczyński. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra całego zespołu goście praktycznie nam nie zagrażają - mamy mnóstwo sytuacji które powinny się skończyć dla nas bramką jednak żadnej nie wykorzystujemy. Goście pod koniec pierwszej połowy stworzyli sobie jedyną ale najgroźniejsza sytuacje kiedy to napastnik gości uderzył w słupek. Druga połowa to znów nasza dominacja bardzo aktywni jesteśmy w ataku. Po 15min goście zaczęli śmielej atakować - zdobywają wyrównującą bramkę po zbyt krótkim wybiciu piłki przez naszą obronę i uderzeniu pomocnika gości tuż przy słupku naszej bramki. Po strzeleniu bramki inicjatywę przejęli goście i to oni stwarzali sobie sytuacje pod naszą bramką - my staraliśmy się atakować po kontratakach. Pod koniec tempo spotkania wyraźnie "siadło". Jednak ostatnie słowo w tym meczu powinno należeć do nas. W doliczonym czasie najpierw wprowadzony Urbanek  w dobrej sytuacji uderza obok bramki a w ostatniej akcji meczu strzał Hendzla ląduje na słupku po czym piłka spada pod nogi Lubasia ten uderza bardzo mocno jednak w sam środek bramki gdzie bramkarz gości odbił piłkę i sędzia zakończył mecz.

Wtorek lekki rozruch o 18:30.

Środa mecz z Orłem Bieździedza w Bieździedce o 17:00. Zbiórka pod klubem o 16:00.