Orzeł Lubla - Markiewicza Krosno (0:1)(02.10.2011) fot. S.Binkowicz

Porażka...Sędziowanie.

• autor: orzelpost, 2016-05-29 21:27

Orzeł Lubla - Tempo Nienaszów 1:2 (1:1)

Majewski Sławomir 37"

Orzeł: Uchman - Janas Grzegorz, Urbanek Arkadiusz, Szot, Łukaczyński - Ziobrowski, Koś, Janas Adam, Hendzel, Majewski Sławomir, Lorenc Wojciech. Ponadto, Lorenc Marcin, Hap, Czernicki, Mokrzycki.

Zupełnie wypaczone zawody przez sędziego głównego który mylił się niemiłosiernie również w obie strony. Największe kontrowersje wywołały decyzje dotyczące sytuacji związanych z 11-stkami. Pierwsza: podyktowana zupełnie z kapelusza wprawiła w osłupienie wszystkich włącznie z zawodnikami gości. Po czystym wślizgu i zagarnięciu piłki spod nóg napastnika która została w nogach obrońcy - sędzia wskazał na 11 metr  - nikt nie widział tam przewinienia oprócz sędziego głównego. Po wykorzystaniu rzutu karnego przegrywamy 1:0. Po utracie gola ruszamy bardziej zdecydowanie do ataku, po mocnym uderzeniu z dystansu Krzyśka Hendzla bramkarz Tempa wybija piłkę przed siebie tą przejmuje Wojtek Lorenc i mając przed sobą tylko pustą bramkę zostaje złapany rękami przez bramkarza za nogi i powalony, sędzia prawidłowo dyktuje rzut karny, bramkarz gości zaczyna ściągać rękawice sposobiąc się do zejścia do szatni ku zdziwieniu ogółu "arbiter' karze go jedynie żółtą kartką!!! Wykorzystujemy 11-stkę i powinniśmy grać z przewagą jednego zawodnika przez prawie godzinę. Goście w drugiej połowie strzelili zwycięska bramkę po ładnie wykonanym rzucie wolnym a sędzie miał już odwagę wyrzucić dwóch naszych zawodników z boiska po czerwonych kartkach. Rzadko na naszej stronie opisujemy pracę arbitrów ale jak są tak oryginalne przypadki to warto to zmienić.

Treningi: wtorek, czwartek - 19:00 na stadionie.

sobota mecz juniorów o 11:00 z Kopytową. Zbiórka 10:15.

niedziela mecz o 11:00 ze Startem Rymanów. Zbiórka 9:15

autor: ~... 2016-05-29 22:51:47

avatar takich sędziów jak dziś to strach dać na juniorów do c klasy! Sędzia podejmuje decyzje ze łzami w oczach bo sobie nie mógł poradzić !

autor: ~... 2016-05-30 11:00:48

avatar W kołaczycach też ładny cyrk odstawiali.

autor: ~ergdfgc 2016-05-30 17:47:31

avatar a i w nienaszowie w Boże Ciało jaja były... jezdze po roznych meczach i naprawde poziom sedziowania jest fatalny, i nie wiem czy kluby spedzaja mecze czy naprawde sedziowie tacy nieudolni,

autor: ~111111 2016-05-30 17:51:09

avatar co do sytuacji z bramkarzem tempa, ktory zlapal naszego zawodnika, niby powinna byc czerwona ale... wg nowych przepisow, ktore maja wejsc bodajze od euro2016 sedzia nie musi karac zawodnika, ktory faulowal drugiego wychodzacego na czysta pozycje, czy cos takiego, troche to dziwne no ale, a i druga zmiana, sedzia moze uznac sytuacje jako gol, jezeli zawodnik z pola obroni reka pilke zmierzajaca do bramki.. takie szczegoliki, ale powinny byc na biezaco naglasniane

autor: ~... 2016-05-30 19:18:30

avatar dobra nie czepiajmy się czy byla czerwona czy nie z czysto sportowej strony no jak tak mozna mecz sedziowac ? pierwsze pod jedna druzyne pozniej pod druga. Poprostu takie sedziowanie niszczy cale widowisko bo mecz byl bardzo dobry nie bylo jakis hamskich zachowan niczego takiego ale jesli tak zawody sie prowadzi to tylko problemy

autor: ~lol 2016-05-31 22:27:34

avatar Mecz szybki, na remis z gry. Sędziowie nie podołali zadaniu, psuli widowisko.

autor: ~ yes 2016-05-31 22:32:01

avatar a co był obserwator OZPN , który ocenił błędy sędziów chyba J-23, nie piszcie głupot, jak się nie znacie na przepisach , Orzeł niech się weźmie do gry , bo ostatnio wszystko przegrywa...uszy do góry i grać a nie miałczeć !!!