Wesprzyj Kamila

Orzeł Lubla - Orzeł Faliszówka (1:2)(11.11.2011) fot. S.Binkowicz

OKS - Orzeł 4:2 (2:1)

• autor: orzelpost, 2016-02-27 14:43

OKS Markiewicza - Orzeł Lubla 4:2 (2:1)

Majewski Michał 10", Hendzel 70"

Orzeł: Uchman - Janas Grzegorz, Łukaczyński, Hap, Janas Adam - Majewski Sławomir, Ziobrowski, Hendzel, Czernicki - Lorenc Wojciech, Majewski Michał. Oraz: Szot, Urbanek Konrad, Urbanek Arkadiusz.

W 6 sparingu kończącym ciężki 2 tyg. mikro cykl przegrywamy z OKS Markiewicza 4:2. Pomimo braku świeżości (w ostatnie pięć dni zaliczyliśmy 2 sparingi (Cosmos, OKS) i 2 treningi na orliku) zagraliśmy przyzwoite zawody. Na początku spotkania po pressingu Wojtek Lorenc odbiera piłkę obrońcy OKS i wystawia ją wzdłuż bramki Michałowi Majewskiemu który po rękach bramkarza pakuje ją bramki. Gospodarze doprowadzają do wyrównania w podobny sposób i wychodzą na prowadzenie po naszym błędzie w wyprowadzaniu piłki z obrony. Drugą połowę zaczynamy z dwoma wymuszonymi zmianami (Majewski Michał i Lorenc Wojciech) i w krótkim odstępie czasu tracimy kolejne 2 bramki. W ostatnich 20 min OKS cofa się a my przejmujemy inicjatywę. Mamy kilka wyśmienitych okazji aby strzelić co najmniej 3 bramki (Majewski Sławek, Czernicki, Hendzel) Ostatecznie udaje się strzelić druga bramkę Hendzlowi który z bliska w swoim stylu mocnym uderzeniem pod porzeczkę pokonał bramkarza OKS-u. Gospodarze grali z dużym "zaangażowaniem" o czym świadczy czerwona kartka dla jednego z ich obrońców i 2 kontuzje w naszym zespole. Drużynie z osiedla Markiewicza dziękujemy za sparing i życzymy powodzenia w lidze. Mecz rozegrany został na Eurboisku w Krośnie. W naszej drużynie zabraknie w najbliższym czasie Krzysztofa Żurowskiego i Łukasza Kowalskiego gdyż wyjechali oni za granicę, obydwu serdecznie dziękujemy za udział w treningach i sparingach i liczymy na szybki powrót do składu.

Wtorek - odpoczywamy.

Czwartek - orlik w Kołaczycach 19:30. Zbiórka pod klubem 19:00.

Piątek - siłownia w klubie, 19:30

Sobota - sparing Iwonka Iwonicz w Jaśle stadion "Rafineria" 14:00. Zbiórka pod klubem 12:45.

autor: ~kibic 2016-02-29 23:26:08

avatar na stronie Iwonki pisze że 4 marca (piątek) czyżby pomyłka ?

Sparta OsobnicaOrzeł Lubla
Sparta Osobnica 3:0 Orzeł Lubla