Podgórze Kraków - Orzeł Lubla (5:2)(01.12.2012)

Majewski definitywnie opuszcza Orła

• autor: Shimmy, 2009-08-28 12:35
Dnia 27 sierpnia 2009 roku Michał Majewski przestał oficjalnie być zawodnikiem Orła i zasilił na zasadzie transferu definitywnego drużynę Czarnych Jasło. Michał zaczynał swoją przygodę z lubelską piłką od sezonu 2005/2006 czyli od czasu powstania drużyny juniorskiej. Już od samego początku był wodzącą postacią z młodym zespole. Strzelał bramki na zawołanie. Już w drugim roku zaczął grywać w seniorskiej drużynie a w swoim ostatnim sezonie gry juniorskiej rzadko widywaliśmy go na meczach młodszych zawodników, gdyż na stałe wkomponował się do pierwszego składu seniorów. W tak krótkim czasie swojej gry w dorosłej drużynie i mimo młodego wieku zrobił on dla niej bardzo dużo.

W rozwinięciu c.d notatki oraz kilka zdjęć Michała w barwach Orła

W B klasie był postrachem wszystkich obrońców, a w szczególności bramkarzy. 4 gole w jednym meczu to było dla niego jak splunąć. W ogromnej mierze Michał przyczynił się do awansu do A klasy zostając bezapelacyjnym królem strzelców w klasie B. W tej wyższej grupie rozgrywkowej było mu dane grać z nami jedynie przez jedną rundę, gdyż został wypożyczony do Czarnych na pół roku. Mimo tego, iż występował tylko pół sezonu i tak na zakończenie rozgrywek uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców A klasy.

Teraz już definitywnie pożegnał się z naszą drużyną, a my wszyscy bardzo dziękujemy mu za wszystkie strzelone gole (których nikt nie potrafi zliczyć) i za serce pozostawione podczas naszych meczów. Jednocześnie życzymy mu wielu sukcesów w nowym zespole. Wierzymy, że jeszcze usłyszymy o Michale Majewskim w przyszłości jako o świetnym zawodniku jednej z czołowych drużyn.

Dzięki Maja

autor: ~Prezes 2009-08-28 13:23:31

avatar Bardzo fajne podsumowania. Na str Diamentu jest kilka zdj jak Michał strzela bramki w meczu z nimi.

autor: ~MIARA 2009-08-28 17:25:33

avatar no widac z kim sie uczyl grac w pilke od malego - tylko ze on mial talent hehehe do boju kolego!

autor: ~David 2009-09-02 00:55:00

avatar Witam,Michał, życzę Ci powodzenia w nowym klubie. Pamiętaj walka na boisku to również walka wewnętrzna samego z sobą, obyś je zawsze wygrywał. Tego serdecznie Ci życzę,Dziękuję za wszystkie wspaniałe i niezapomniane chwile, przeżyte razem na boiskach B i A klasy. Powodzenia Maja, rozwijaj się...chciałbym Cię kiedyś jeszcze oglądać na boiskach w wyższych ligach, pamiętaj że klucz do sukcesu tkwi w Twojej głowie.. Trzymaj się i do zobaczenia.