Orzeł Lubla - Victoria Kobylany (2:2) (05.05.2013) fot. M. Szopa

Z Krościenkiem na wyjeździe

• autor: kiszka423, 2013-05-29 22:21

Już w czwartek (30 maja) nasi zawodnicy w ramach 26. kolejki zmagań o mistrzostwo klasy A, zagrają na wyjeździe z Wisłokiem Krościenko Wyżne. Początek zawodów o godzinie 12:00, (zbiórka dla zawodników o 10:20)!

Wisłok Krościenko Wyżne to obecnie dziewiąta drużyna A klasy. Po 22 rozegranych spotkaniach mają na koncie 30 punktów. Nasi najbliżsi rywale  strzelili do tej pory 41 bramek, tracąc przy tym 39. W 10 meczach na własnym stadionie odnieśli 5 zwycięstw, 4 razy dzielili się punktami i tylko raz schodzili z boiska pokonani. W rundzie jesiennej, na własnym stadionie wygraliśmy po bardzo emocjonującym meczu meczu 2:1. Bramki strzelili wówczas w końcówce spotkania Marcin Lorenc i Michał Borowski. W rundzie wiosennej piłkarze z Krościenka spisują się średnio, w 8 meczach zdobyli 9 punktów, dwa razy wygrywając i trzy razy dzieląc się punktami. Spadkowicz z okręgówki to drużyna,  bez wątpienia bardzo waleczna i grająca ambitnie. Podopieczni Lecha Czaji nigdy się nie poddają, przykładem jest mecz rundy jesiennej z Bieździedzy, kiedy to grając w dziewięciu i przegrywając, potrafili w drugiej połowie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wyróżniającymi postaciami w szeregach naszych czwartkowych przeciwników są na pewno: Hubert Wilk - najlepszy strzelec drużyny z 13 bramkami na koncie, który prawdopodobnie nie wystąpi w jutrzejszym meczu, Maciej Pernal, Michał Pelczar, oraz Łukasz Supel. Z kompletem punktów z boiska naszego rywala udało się wyjechać tylko Wisłoce Nowy Żmigród, co pokazuje, że o 3 oczka w jutrzejszym meczu będzie niesamowicie ciężko. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, a ewentualne zwycięstwo byłoby niesamowicie cenne. Pełna mobilizacja! Na mecz jedziemy swoimi samochodami.