Orzeł Lubla - Victoria Kobylany (2:2) (05.05.2013) fot. M. Szopa

Zapowiedź niedzielnego pojedynku z Faliszówką

• autor: kiszka423, 2013-05-17 21:19

Już w najbliższą niedielę (19 maja) nasi zawodnicy w ramach 24. kolejki zmagań o mistrzostwo klasy A, zagrają na własnym stadionie z Orłem Faliszówka. Początek zawodów o godzinie 11:00, (zbiórka dla zawodników o 10:00)!

Orzeł Faliszówka to obecnie dziewiąty zespół w ligowej tabeli. Po 19 rozegranych spotkaniach maja na koncie 26 punktów. Strzelili 38 bramek, tracąc przy tym 37. W 9 meczach na wyjazdach odnieśli 3 zwycięstwa, raz dzielili się punktami, oraz przegrali 5 spotkań. W rundzie jesiennej, na wyjeździe wygraliśmy po bardzo emocjonującym meczu 3:2, strzelając dwie bramki w końcówce spotkania. Autorami trafien dla naszego zespołu byli wówczas Szot, Lorenc i S. Majewski. W rundzie wiosennej piłkarze z Faliszówki zdobyli w pięciu meczach tylko 4 punkty, wygrywając na własnym terenie z Kobylanami, oraz notując remis w 18. kolejce z Sobniowem Jasło. W poprzedniej kolejce, nasz imiennik przegrał na własnym stadionie, z Orłem Bieździedza 2:3, po meczu pełnym emocji i dramaturgii. Ekipa z Faliszówki w rundzie wiosennej spisuje się poniżej oczekiwań. O ile na jesień byli jedną z rewelacji rozgrywek, tak na wiosnę nie wiedzie im się równie dobrze. Na naszej drodze stoi zespół, po którym możemy spodziewać się naprawde wszystkiego. Nieobliczalna drużyna, z która przyjdzie nam się zmierzyć w niedzielne południe zaskoczyła już bez wątpienia wiele drużyn w naszej lidze. Bez dwóch zdań największą bronia naszego najbliższego rywala jest jej najlepszy strzelec, Damian Waliszko, który ma na swoim koncie 17 ligowych trafień i zajmuje drugie miejsce wśród najskuteczniejszych strzelców A klasy. W działaniach ofensywnych na pewno wspiera go jego brat Michał, który po powrocie z IV - ligowej Przelęczy Dukla zdołał zanotować już trzy trafienia dla swojego zespołu. Nasza drużyna po dwutygodniowej przerwie wraca do rozgrywek wypoczęta i głodna zwycięstw. W poprzedniej kolejce, naszą pauzę wykorzystała ekipa z Bieździedzy i wskoczyła na fotel lidera. Nasi na pewno tak łatwo nie pogodzą się z tym faktem, będą chcieli udowodnić swoją siłę i postarają się wrócić na pierwszą pozycję. Przed nami bardzo ważne 15 dni, w których aż pięciokrotnie bedziemy rozgrywać spotkania ligowe. Mamy nadzieję, że lubelski Orzeł pokaże się z jak najlepszej strony i zgarnie komplet punktów już w najbliższym spotkaniu. Pełna mobilizacja! Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie i wspieranie naszej drużyny.

autor: ~kibic xxx 2013-05-19 15:19:32

avatar Ponoć Lubla przegrała z Faliszówką moze zna ktoś wynik?