statystyki szczegółowe

Aktualności

Wisła Kraków - Górnik Zabrze

• autor: kiszka423, 2012-12-04 17:58

Po sparingu z Podgórzem Kraków czekał na nas mały odpoczynek i posiłek na rynku w Krakowie. Około godziny 16:30 wyruszyliśmy pieszo na stadion Wisły, gdzie o godzinie 18 miał rozpocząć się mecz piłkarzy z Krakowa z Górnikiem Zabrze. Na swój sektor weszliśmy bardzo sprawnie i już po kilkudziesięciu minutach mogliśmy podziwiać w akcji obydwa zespoły. Mecz był bardzo ciekawy, z wieloma okazjami strzeleckimi, Górnik grał dobrze taktycznie, piłkarze spod Wawela nie mogli znaleźć recepty na dobrze dysponowanego bramkarza przyjezdnych. Już do przerwy goście prowadzili różnicą jednej bramki. Po zmianie stron gra nie uległa dużej zmianie i Górnik zasłużenie zwyciężył 3:1. W bardzo dobrych nastrojach mogliśmy wyruszyć w drogę powrotną. W Lubli zjawiliśmy się około godziny 23:15. Mamy nadzieję, że to nie ostatni wyjazd tego typu i już dzisiaj czekamy na kolejne.

W imieniu całej drużyny kieruję serdeczne podziękowania dla Pana Grzegorza Patera, za umożliwienie bezpłatnego wejścia na mecz i oglądanie go z bardzo dobrego sektora.