Orzeł Lubla - Ostoja Kołaczyce 1:1 (01.05.15)

Kolejny spadkowicz na naszej drodze.

• autor: kiszka423, 2012-10-12 19:55

W niedzielę piłkarze Orła rozegrają dziesiąte ligowe spotkanie w sezonie 2012/2013. Tym razem podejmiemy na własnym stadionie drużynę GKS-u Krościenko Wyżne - Pustyny. Po dziesięciu ligowych kolejkach, nasz zespół jest w niezłej sytuacji, zajmując pierwsze miejsce w tabeli. Wyprzedzamy zaledwie o jedno "oczko" Wisłokę Nowy Żmigród oraz Gaudium Łężyny. Drużyna z Krościenka jak do tej pory jest 4 w tabeli, zgromadziła na swoim koncie 16 oczek, co na pewno pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Strzelili w obecnych rozgrywkach 19 bramek, tracąc przy tym 11.

GKS Krościenko Wyżne - Pustyny to drugi ze spadkowiczów, z którym przyjdzie nam się zmierzyć w niedzielne przedpołudnie. Podopieczni Marcina Włodarskiego to zespół, który niewątpliwie zostawia kawał serca na boisku, nie poddaje się do końca, jak choćby w meczu z Bieździedzą, gdzie grając w dziewiątkę i przegrywając potrafił wywieźć 3 punkty. Będzie to pierwszy mecz obydwu drużyn w historii. Nasi rywale przed tygodniem mierzyli się na własnym boisku z mocną drużyną ze Żmigrodu, musieli uznać wyższość przyjezdnych, tracąc jedynego gola w końcówce spotkania. Zarówno w naszej drużynie jak i u przeciwników nie wystąpi kilku kluczowych zawodników, w gorszej sytuacji wydają się być rywale, w szeregach których nie będziemy mogli zobaczyć aż pięciu piłkarzy. Złą wiadomością dla nas jest na pewno to, że zabraknie dwóch Michałów, Majewskiego i Ochałka, obaj pauzują za kartki. GKS w obecnym sezonie na obcym stadionie wygrał tylko raz, więc mamy nadzieję, że w niedzielę nie zapisze na swoim koncie drugiego zwycięstwa.

Orzeł aby utrzymać dobrą lokatę musi w tym spotkaniu zdobyć jakieś punkty, najlepiej trzy. nie będzie to na pewno łatwe, bo nasz rywal w swoich szeregach ma piłkarzy, którzy mają za sobą występy na wyższym poziomie rozgrywkowym i w piłkę potrafią grać całkiem nieźle. Wszystkich kibiców zachęcamy do przybycia na niedzielne spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 11:00 (zbiórka dla zawodników 10:00!).

autor: ~... 2012-10-14 13:47:42

avatar orzeł znów wygrywa:)