Tempo Nienaszów - Orzeł Lubla (2:2)(28.08.2011) fot. S.Binkowicz

W klubowym meczu, lepsi seniorzy.

• autor: binek, 2012-07-08 12:30

Orzeł Lubla OLDBOYS - Orzeł Lubla SENIORZY 3:5 (2:2)
Michał Majewski x2, Wojtek Ochałek - Sławek Majewski x2, Wojtek Lorenc x2, Kamil Binkowicz

OLDBOYS: Witold Pawlik - Łukasz Belczyk, Dawid Ptaszek, Wojciech Szopa, Tomasz Leśniak - Paweł Kurek, Michał Borowski, Kazek Cyrulik, Wojciech Ochałek - Mariusz Jaworski, Michał Majewski  Ponadto zagrali: Marek Kosiba, Grzegorz Błoniarz, Paweł Majewski, Mateusz Orzechowski, Artur Bober, Jarosław Frodyma, Łukasz Ząbik, Marek Koś

SENIORZY: Ciszewski - Janas, Szot, Hap, Macek - Binkowicz, Bracik, M.Ochałek, Żurowski - S.Majewski, M.Lorenc Ponadto zagrali: D.Koś, W.Koś, W.Lorenc, Szynal, Hendzel, Szydło (wszyscy juniorzy)

Wczorajszego popołudnia został rozegrany symboliczny mecz pomiędzy zupełnie odmiennymi jedenastkami naszego klubu. Na przeciw siebie wyszła, obecna kadra seniorów wsparta mocno juniorami oraz "stara", poczciwa jedenastka z wcześniejszych lat. Pomimo mocnych ostatnio upałów, zobaczyliśmy całkiem fajne widowisko. Na prowadzenie wyszli Ci starsi, za sprawą precyzyjnego uderzenia Michała Majewskiego, a kilka minut po tym szybką odpowiedź dał jego młodszy brat Sławek Majewski. W spotkaniu wyraźną przewagę miała "młodsza drużyna", która była szybsza, raz po raz snująca na bramkę Witka Pawlika. Na prowadzenie po raz drugi wyprowadził Oldboy'ów Michał Majewski, który po prostu "robił swoje" jak przystało na rasowego napastnika (dwa strzały - dwie bramki). Koniec pierwszej części spotkania, przypieczętował Sławek Majewski, bramką wyrównującą.

W drugiej połowie losy się odwróciły i to młodsi wychodzili na prowadzenie, a starsi gonili wynik. W zamieszaniu pod polem karnym, najlepiej odnalazł się Kamil Binkowicz, strzelający piątą bramkę w tym spotkaniu. Moment później prawdziwym kunsztem piłkarskim, jaki pamiętamy, wykazał się Wojtek Ochałek. Obecny gracz krakowskiego Podgórza, precyzyjnym strzałem z wolnego, nie dał najmniejszych szans Ciszewskiemu i mieliśmy znowu na boisku remis. W gierce tej, trener Robert Podkulski dał szansę młodym zawodnikom, którzy na tle starszych kolegów zaprezentowali się z całkiem bardzo dobrej strony. Najlepiej z całego zestawienia wypadł Wojtek Lorenc, który strzelił dwie bramki, dające w ostatecznym rozrachunku zwycięstwo obecnej kadrze naszego Orła.

Podsumowując - wczorajszy mecz był strzałem w dziesiątkę. Do samego końca była świetna, klubowa atmosfera. Szkoda, że nie wszystkim udało się wziąć udział w tym spotkaniu, ale na pewno będzie ku temu jeszcze nie jedna okazja. Ze swojej strony i prezesa, dziękuję wszystkim starszym kolegom z klubu, że przybyli tak licznie i poczuliśmy chociaż na moment jakby cofnął się czas. Na wczorajszym spotkaniu został też wręczony puchar Juniorom naszego klubu za osiągnięcie pierwszego miejsca w lidze, oraz rozdane zostały indywidualne statuetki dla najbardziej wyróżniających się zawodników.

Więcej zdjęć w rozwinięciu.