Dwór Kombornia - Orzeł Lubla (1:0)(25.09.2011) fot. S.Binkowicz

Liga typera.

• autor: binek, 2012-05-28 22:00

Przypominamy o zabawie na naszej stronie w typowanie meczów. Do końca sezonu pozostało już tylko 3 spotkania, a jak widać po tabeli typerów zrobiło się bardzo ciekawie. Po tyle samo, najwięcej punktów mają kiszunia423 oraz betek60 (291 pkt.). Zaraz za nimi wynalazek (285 pkt.), Casi997 (258 pkt.) oraz kaczor 766 (231 pkt.). Tak więc jak widać rywalizacja jest wyrównana i jeszcze wiele może się wydarzyć. Zachęcamy do tej zabawy, ponieważ ufundowane są nagrody przez portal strzyzowiak.pl.

autor: ~kibic 45 2012-05-29 22:57:52

avatar Uwazam ze przyznane punkty w lidze typerów za obstawiony mecz nie powinny byc zabierane w przypadku walkoweru przyznanego przez OZPN. Przykład ktoś postawił 15.04 wygrana z Wisłoką i otrzymał punkty a po weryfikacji okazało się że walkower przyznano Kopytowej. Powinny być przyznane punkty wszystkim i tym co postawili na Wisłoke i tym co na Kopytową lub powinien się liczyć tylko z boiska. Daję to pod rozwagę.

autor: kamilbinek92 2012-05-29 23:27:02

Profil kamilbinek92 w Futbolowo Dobrze, że ktoś zabrał uwagę ;) mianowicie niestety nie mamy wpływu na podliczanie wyników w lidze typera. Tak samo jak tabele ligową tak samo i typera, podlicza to serwis futbolowo.pl.. Sami myśleliśmy aby na chwilę zmienić w wynikach na stare wczytać typy ale po kolejnej aktualizacji typera było by to samo, więc to nie od nas zależy ;(

autor: ~kibic 45 2012-06-04 16:14:26

avatar Proponowałbym zrobić inną listę typerów gdzie obstawiołoby się wyniki walkowerów nakładanych przez OZPN.Ponieważ jak w zakładach bukmacherskich jezeli mecz się nie odbywa lub wynik jest zmieniany inną decyzję po prostu typ się uniewaznia. To jest paranoja aby dobrze wytypować wynik a punkty jednym dodawano a innym odejmowano z uwagi na weryfikację przez OZPN. Powinien ,mecz być wyłączony z wytypowania gdyż to wypacza wszystkiemu i sensowi zabawy.Przekazuję pod rozwagę.

autor: kamilbinek92 2012-06-04 16:40:31

Profil kamilbinek92 w Futbolowo Weźmiemy to pod uwagę z nowym sezonem, bo teraz to już chyba trochę za późno na zliczanie czegokolwiek..