Orzeł Lubla - Ostoja Kołaczyce 1:1 (01.05.15)

Zapowiedź meczu z Sobniowem Jasło.

• autor: binek, 2012-05-05 12:30

Już jutro w ramach 24. kolejki, nasi podejmą na własnym boisku OKS Sobniów Jasło. Mecz tradycyjnie o wczesnej 11:00 godzinie. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Rycerze wiosny - OKS Sobniów. Jasielska drużyna to aktualnie z dorobkiem 31 punktów, siódma drużyna ligi. Takie a nie inne miejsce zawdzięczają niesamowitej aktualnie rundzie wiosennej, w której radzą sobie wręcz wyborowo. W dotychczas rozegranych ośmiu spotkaniach, zanotowali tylko jedną porażkę i dwa remisy. OKS wyraźnie udowadnia, że jest drużyną radzącą sobie lepiej wiosną niż jesienią, bo jak pamiętamy półmetek rozgrywek kończyli na dolnym.. 13. miejscu. Gdyby brać pod uwagę obecną rundę, to w tej jasielska drużyna plasuje się na drugiej pozycji. Świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że nasi jutro będą mieć na prawdę ciężki orzech do zgryzienia. O sile rywala, stanowią młodzi zawodnicy, ściągnięci do OKS w przerwie zimowej. Między innymi z Czarnych Jasło, Michał Mędrek i Dawid Korczykowski, ale wprowadzający też dużo świeżości w grze młodzi Owsiak czy Ochal, a już na pewno błyskotliwy skrzydłowy Maciej Berkowicz. Jest to połączenie młodości z rutyną dobrze znanych wszystkim nazwisk i jak widać sprawuje się to bardzo dobrze, czego wszyscy jesteśmy naocznymi świadkami.

"Nasi łatwo broni nie złożą". Cel postawiony naszym przed wiosną, był jasny i oczywisty - utrzymanie w A klasie. Wyraźnie, grubą czerwoną linią została oddzielona poprzednia runda, a rozpoczęta nowa. Dla ciekawości - jesień kończyliśmy z 12 punktami po 14 spotkaniach. Dzisiaj po siedmiu mamy ich.. 14(!) i zajmujemy na wiosnę piątą pozycję w tabeli, mając przed sobą drugie tyle spotkań i za sobą ligową pauzę. Tak więc widać niesamowity postęp jaki dokonała w ostatnim czasie nasza drużyna. Przez pryzmat tego, już dzisiaj możemy powiedzieć, że o punkty przyjezdnym nie będzie łatwo, a jutrzejsze spotkanie będzie tym z serii "typowej walki", czołowych drużyn w obecnej rundzie. Zapraszamy wszystkich sympatyków Orła na jutrzejsze, bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w Lubli!

24. kolejka
6 maja (niedziela), godz. 11:00, stadion Lubla: Orzeł Lubla - OKS Sobniów Jasło