Orzeł Lubla - Polonia Kopytowa (2:1)(18.09.2011) fot. S.Binkowicz

Mecz o wszystko.. Zapowiedź z Markiewicza.

• autor: binek, 2012-04-30 22:00

Szybko trzy dni po ostatnim ligowym spotkaniu, wznowimy kolejną 23. kolejką. Wraz z nią przyjdzie nam się mierzyć na wyjeździe z drużyną OKS Markiewicza Krosno. Spotkanie zaplanowano na 2 maja (środa) przy ul. Bursaki w Krośnie, na godz. 17:30. Zapraszamy wszystkich kibiców do niedalekiego wyjazdu.

[Zbiórka 16:00 własnym transportem spod klubu]

OKS Markiewicza sylwetka. Drużyna prowadzona przez Mariusza Michalskiego, to podobnie jak i my, beniaminek rozgrywek. Z dorobkiem 22 punktów, plasuje się na 14. miejscu. Krośnieńska ekipa to jak do tej pory wielkie rozczarowanie rozgrywek, szczególnie tych wiosennych. Biorąc pod uwagę skład personalny i całe przygotowania, wielu mówiło, że będzie to "czarny koń" rozgrywek, tym razem jest zupełnie inaczej. Aktualnie klub zanotował w rundzie wiosennej dwie wygrane (2:1 Kobylany i 4:0 Mrukowa), jeden remis (1:1 Łężyny) i cztery bolesne porażki, głównie z czołowymi drużynami. Nie mając za sobą jeszcze ligowej pauzy, sytuacja OKS'u wydaje się wiec być trudna, a środowe spotkanie będzie tym z gatunku "o być albo nie być". Liderami zespołu są duet pomocników, Michał Ciupka (6 bramek) - Robert Sico (5 br.) oraz napastnik Łukasz Celny (5 br.). Ostatnim pojedynkiem pomiędzy tymi zespołami był ten jesienią, gdzie ulegliśmy na własnym boisku krośnianom, minimalnie 1:0.

Pójść za ciosem. Prawdopodobnie najważniejszy mecz rundy. Nasza drużyna po niedzielnej wygranej nad Kombornią, zwiększyła swój dorobek o kolejne 3 oczka. Mając ich już na swoim koncie 23, oddalamy się od strefy spadkowej, tym samym dzielnie zmierzając po zasłużony byt. Mały krok po kroku, udowadniamy, że na ten powinniśmy jak najbardziej zasłużyć. Póki co, są to na prawdę małe kroki, a tych trzeba będzie jeszcze kilka zrobić. Kolejnym będzie środowy mecz o przysłowiowe "6 punktów". Obie drużyny okupują dół tabeli, ale wygrana pozwoliła by diametralnie zmienić jej wygląd. Jak widać ścisk jest niesamowity, a cała liga bardzo wyrównana. Mecz z Markiewicza będzie dla nas jednym z ważnych.. jak nie najważniejszym w obecnej rundzie. Pora aby odrobić rachunki z jesieni. Jedni jak i drudzy, będą chcieli koniecznie wygrać to spotkanie, tak więc emocji nie powinno zabraknąć na sztucznej nawierzchni przy ul. Bursaki. Pełna mobilizacja Panowie, liczą się tylko 3 punkty..! Zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków naszego klubu na nie daleki wyjazd do Krosna, aby wesprzeć swoją obecnością nasz zespół.

23. kolejka
2 maja (środa), godz. 17:30, stadion ul. Bursaki w Krośnie: OKS Markiewicza Krosno - Orzeł Lubla

autor: StronyOzpnKrosno 2012-05-02 20:19:04

Profil StronyOzpnKrosno w Futbolowo www.stronyozpnkrosno.futbolowo.pl