Tempo Nienaszów - Orzeł Lubla (2:2)(28.08.2011) fot. S.Binkowicz

TYPUJ Z NAMI !

• autor: binek, 2011-10-01 11:07

Tydzień temu z powodu przyczyn technicznych nie pisaliśmy o 7.kolejce. Teraz jednak nadrabiamy zaległości. Przed nami 8. kolejka rozgrywek o mistrzostwo klasy A. Ciekawie powinno być nie tylko na boisku w Lubli, ale także na innych ligowych obiektach naszej ligi.

Wisłoka N.Żmigród - Sobniów Jasło
Gospodarze wracają na dobry tor. Po kilku nie udanych spotkaniach, podopieczni Piotra Stopy wrócili na falę. Dwa tygodnie temu rozgromili u siebie Dwór, a tydzień temu nie dali najmniejszych szans chłopakom z Markiewicza. Teraz zagrają z Sobniowem, tym, który jest największym rozczarowaniem ligi. Jasielski team notuje ostatnie miejsce i aby myśleć
o czymkolwiek pozytywnym na przyszłość musi zacząć wygrywać mecze. Ten niedzielny będzie nie lada wyzwaniem. NASZ TYP - 1.

Burza Rogi - LKS Głowienka
Burza, która dzieli pozycje lidera z Wisłoką, wciąż ma wiele do powiedzenia. Faworyzowana w ostatnim spotkaniu, niespodziewanie zremisowała w Sobniowie. Niespodziewanie a może szczęśliwie bo do 75 minuty przegrywała. Teraz będzie okazja aby "oczyścić się z grzechów". Na swoim stadionie potrafią grać, nie przegrywając jak dotąd spotkania. Zmierzą się z Głowienką, której czasy panowania, skończyły się po 3.kolejce. Goście nie potrafią ostatnio wygrywać. Niedzielny pojedynek będzie twardym, ciekawym widowiskiem, bardziej przemawiający jednak za gospodarzami.
NASZ TYP - 1.

Orzeł Faliszówka - Gaudium Łężyny
Orzeł, nigdy nie przewidywalny, jak najbardziej z wszystkich w lidze. Początek sezonu i można było powiedzieć, że Faliszówka, będzie miała problem z utrzymaniem, ale jak widać obudziła się w porę. Przekonujące ostatnie wygrane z Sobniowem i Głowienką, mocno dają do myślenia, że drużyna nie jest do bicia. Ci pierwsi jak wygrywają tak Ci drudzy ostatnio przegrywają. Gaudium nie udało się tydzień temu wygrać z rozkręcającą się Mrukową. Dla nas mecz na remis.
NASZ TYP - X.

Zamczysko Mrukowa - Victoria Kobylany
Mrukowa wraca do walki. Niedzielnych gospodarzy zasilili zawodnicy, którzy wracają do zespołu. Dzięki temu Zamczysko przyjmuję imię znów, tego z poprzednich lat. Jutro zagrają z Victorią. Goście w siedmiu spotkaniach, aż 5-krotnie zremisowali! Zatem jest to bardzo nie wygodny rywal, który urywa cenne punkty. Faworytem mimo wszystko Zamczysko.
NASZ TYP - 1.

Tempo Nienaszów - Dwór Kombornia
O obydwu drużynach mamy zgromadzony już pełen obraz gry. Obydwie lubią sobie pograć szybko i z kontry. Wrzutki na napastników, a Ci "robią już swoje". Pojedynek jednych z najskuteczniejszych w lidze Tomasza Książkiewicza i Pawła Krauza. Ciężko o faworyta ale spotkanie chyba najciekawsze w kolejce, zatem kibice nie powinni się nudzić.
NASZ TYP - X2.

Tęcza Zręcin - Polonia Kopytowa
Kolorowi zagrają z Polonią. Goście tydzień temu "odgryźli" się na przegranej w Lubli, ogrywając bez skrupułów Tempo. Na własnym boisku sieją postrach, a na swoim koncie mają już 11 punktów, czyhając tylko na wpadki liderów. O te kolejne powalczą w Zręcinie i nie będzie łatwo. My rysując obraz, jak obydwie drużyny wypadły na tle Orła, stwierdzamy, że lepsza była to... Polonia.
NASZ TYP - 2.