Orzeł Lubla - Victoria Kobylany (2:2) (05.05.2013) fot. M. Szopa

TYPUJ Z NAMI !

• autor: binek, 2011-09-15 20:00

Zaniedbania małe, ale wszystko nadganiamy! Strona już nie długo nabierze większego rozmachu, jeszcze większych barw, nad którymi intensywnie pracujemy. Efekty już wkrótce! Tym czasem przed nami wszystkimi 6. kolejka, krośnieńskiej serie A. Co nam ona przyniesie? Możemy być pewni, że wiele, wiele emocji. Być może, jeszcze więcej niż tydzień temu.

Orzeł Faliszówka - Sobniów Jasło
W końcu można napisać - Sobniów wygrał mecz. 6. kolejek potrzebowali podopieczni Pawła Kasprzyka aby w końcu doczekać się ligowej wygranej. Niby skromne, niby z Zamczyskiem, ale jest. Przed jaślanami teraz wyjazd do Kopytowej, gdzie zagrają z Orłem Faliszówką. Grający Waliszko się rozkręcają, strzelając z meczu na mecz kolejne bramki. Co z tego, jeżeli drużyna ma tylko 1 punkt, a kolejnych muszą szukać choćby w najbliższym spotkaniu z Sobniowem. Faworyt? Co tym razem "wywinie" Faliszówka tego na prawdę nikt nie wie. NASZ TYP - 1X

Zamczysko Mrukowa - LKS Głowienka
Najsłabsza drużyna obecnego sezonu zagra u siebie z faworyzowaną Głowienką. Przyszli goście jednak, ostatnimi czasy złapali zadyszkę, gubiąc punkty. Niespodzianka z Victorią, to jedna z kilku, ostatniej kolejki. Podopieczni Andrzeja Białego wyjadą do Pilgrzymki z jedyną myślą - zdobycia 3 punktów.
NASZ TYP - 2

Spotkają się ze sobą "drużyny remisów". Victoria 4 remisy, Gaudium również cztery. O ile przyszłym gościom, na początku nie kwapiło się do strzelania bramek, to o tyle w dwóch ostatnich rozstrzelali się, aż miło.
W ostatniej kolejce dali sobie wyrwać zwycięstwo, zdeterminowanej do końca Ostoi. Victoria zaś dzielnie stawiła czoła w Głowience, wywożąc ostatecznie zasłużony remis. Ciekawe starcie. Niedzielni gospodarze jednak bardziej nas urzekli, urzekną? NASZ TYP - 1

Ostoja Kołaczyce - Tęcza Zręcin
Chociaż tylko remis, ale jakże zwycięski, wywieźli z Łężyn podopieczni Marka Dyląga. Nakręceni zmierzą się na swoich "błoniach" ze zręcińską Tęcza. Kolorowi ostatnio przegrali u siebie z Tempem. Aby się wykaraskać ze złej passy muszą podnieść głowy i zagrać w końcu przyzwoitą piłkę. Na stadionie Ostoi, może być im trudno, ale kto wie.. Orłowi przecież się udało.
NASZ TYP - 1

Burza Rogi - Markiewicza Krosno
Jednoznacznie, szlagier 6. kolejki w którym nie może zabraknąć emocji. Burza niszczy na drodze, każdego. Tym razem zagra z krośnieńskim osiedlem Markiewicza. Beniaminek, również nie próżnuje, ogrywając od 3. kolejki inne jedenastki, tym samym oblegając nową pozycje lidera. Będzie to również pojedynek bramkostrzelnych, Roberta Sico i Macieja Szyszlaka, plasujących się równo pod 4 bramkami. Trudno nam o faworyta. Sądzimy, że będzie tak ciekawie, że... zakończy się remisem. Dla zainterere - początek spotkania, 16:30 w Rogach.
NASZ TYP - X

Wisłoka N.Żmigród - Dwór Kombornia
Kolejny z emocjonujących spotkań najbliższej kolejki. Zawodząca Wisłoka, zagra u siebie z Kombornią. Jeden z faworytów o Okręgówkę.. no właśnie. Pozycja w oczach tego pierwszego znacznie maleję, zaś drugiego wzrasta. Głośnio o Pawle Kruzie, który niezawodnie strzela bramki dla Komborni. Dla tych pierwszych zaś, Mariusz Kurczaba, na którego trener stawia coraz to częściej w zamian odwdzięczając się mu bramką. Czy Wisłoka pokażę w końcu charakter i zacznie grać w piłkę? Ciężka będzie ich niedzielna przeprawa o ten charakter.. Ale przecież piłka jest piękna!
NASZ TYP - X