KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wesprzyj Kamila

 

Losowa galeria

Orzeł Lubla - Tęcza Zręcin (2:2)(04.09.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 240, wczoraj: 510
ogółem: 3 003 879

statystyki szczegółowe

Aktualności

TYPUJ Z NAMI !

  • autor: binek, 2011-09-01 19:38

Przed nami 4 tydzień, 4. kolejka zmagań o mistrzostwo klasy A. Jak co tydzień, bawicie się zarazem z nami w typerkę! Pomagamy Wam w tym, robiąc krótkie analizy. Z ciekawszych spotkań najbliższej niedzieli, możemy wyróżnić to w Rogach i Łężynach.      

Victoria Kobylany - Sobniów Jasło
Gospodarze spotkania, którzy aktualnie zgromadzili tylko 2 punkty "z remisów" zmierzą się z gośćmi z Jasła, którzy mają tylko 1 punkt "z remisu". Spotkanie nie zbyt ciekawie, bo zagra ze sobą dół tabeli.
Victoria, która sromotnie dała się ograć Markiewiczom, będzie chciała zamazać wszystko jak najszybciej. Z perspektywy czasu przeszłego, goście powinni wygrać, lecz z perspektywy tego teraźniejszego, ciężko cokolwiek powiedzieć. Sami nie wiemy co dzieję się z Sobniowem. To dopiero początek ligi... więc, może przebudzenie w końcu przyjdzie. Na takie też czekamy ze strony gości, inaczej da to wszystkim do myślenia, co tam się dzieje.. NASZ TYP - X2

Gaudium Łężyny - LKS Głowienka
Spotkanie w Łężynach powinno sprawiać wrażenie, tego z najbardziej interesujących. Powód? Przyjedzie lider. Drugi.. zagra z Łężynami, które urywają punkty jak leci i komu leci. Gaudium w trzech spotkaniach zanotowała trzy remisy, wszystkie po 0:0. Możliwe, że chcą się wybić na wyżyny tabeli, ale jak widać skuteczność zawodzi. LKS Głowienka z kolei to lider aktualnych rozgrywek, który punktów jak i bramek nie gubi. Czyżby można było dopisać już dziś kolejne punkty gościom, a pierwsze stracone bramki gospodarzom?
NASZ TYP - 2

Ostoja Kołaczyce - Tempo Nienaszów
Zagrają ze sobą obydwa zespoły z którymi przyszło nam się już mierzyć. Tak więc można by było pisać i pisać, kreślić analizy i kreślić, obliczać, który tam z zawodników najwięcej przebiegł itp., ale nas to po prostu nie interesuję. Obydwaj rywale wg naszej opinii, spisali się poniżej oczekiwań. Tempo, jeżeli zagra tak jak wcześniej niż z nami, powinno urwać punkty Ostoi. Łukasz Wilk, napędzający całą machinę gości powinien im w tym pomóc. Jednak jest to typ z podpórką.
NASZ TYP - X2

Zamczysko Mrukowa - Markiewicza Krosno
No tak, taki nasz "pewniak" do zgarnięcia łatwych punktów w typerce. Pewniak o nazwie Krosno, w tym przypadku mocny. Gospodarze bardzo słabo weszli w sezon, dostając najpierw "lanie" pięcioma bramkami, a tydzień temu, aż siedmioma. Ciężko im wróżyć cokolwiek dobrego w niedzielę, gdy zagrają z Markiewicza. Ci z kolei uporali się wysoko z Kobylanami. Zastanawiające, czy to przez nowe, lepsze boisko, czy w końcu dobrą grę. Możliwe, że przez jedno i drugie. W każdym bądź razie krośnieńska wataha ze znanymi nazwiskami na przodzie, powinna wygrać 4. września. Wygrać, jak nie wysoko.
NASZ TYP - 2

Orzeł Faliszówka - Dwór Kombornia
Gospodarzący w niedzielę Orzeł, chyba sobie mocno wziął do serca nasze "gdybanie" z przed tygodnia. Mamy w końcu argument, który można użyć przeciwko Kombornii. To ostatni pojedynek, jak nie bitwa, stoczona na stadionie w Kopytowej. Samo spotkanie było bardzo interesującym, a Orzeł pokazał pazury (ale nie większe od naszego :-)). Ciekawe spotkanie bo przyjedzie Dwór z Kombornii. Orzeł znowu zagra w Kopytowej. Szczęśliwe boisko? Pożyjemy, zobaczymy. Czyściutki remis.
NASZ TYP - X

Burza Rogi - Polonia Kopytowa
Ostatnie ze spotkań najbliższej kolejki, to to w Rogach. Gospodarze, wstaną po ubiegło tygodniowej przerwie z kanapy i zagrają z Polonią. Ta z kolei, taką a nie inną ilość punktów, naszym skromnym zdaniem zawdzięcza rywalom, z jakimi przyszło jej się już mierzyć. Dwa remisy, z Victorią i Orłem, oraz wysoooka wygrana z Zamczyskiem. Burza musi wykorzystać atut własnego boiska, jeżeli chcę zgarnąć kolejny komplet punktów.
NASZ TYP - 1        • Komentarzy [4]
  • czytano: [1196]
 

autor: ~anonim 2011-09-01 22:47:43

avatar victoria-sobniow2, gaudium-glowienkaX, ostoja-tempoX, zamczysko-mark2, faliszowka-dwor1, burza-polonia1, orzel-tecza1


autor: ~inny anonim 2011-09-02 15:28:43

avatar victoria-sobniow1, gaudium-glowienkaX, ostoja-tempo1, zamczysko-mark x, faliszowka-dwor2, burza-poloniaX, orzel-tecza2


autor: ~kam 2011-09-02 22:30:39

avatar brakuje Wam meczu: pauza - Wisloka Nowy Zmigrod - moj typ 1, pauza jest na swoim boisku bardzo grozna, tym bardziej biorac pod uwage forme wisloki....


autor: ~anonim 2011-09-03 11:05:52

avatar hahahahaa no tak, też stawiam typ 1 że wisłoka przegra z pauza!


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Sparta OsobnicaOrzeł Lubla
Sparta Osobnica 3:0 Orzeł Lubla
2018-11-10, 13:30:00
     

Reklama

• 1% podatku na Orła

Dnia 2 kwietnia 2012 roku, Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Klub Sportowy "Orzeł" Lubla. Od tego momentu nasz klub posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Każda osoba, która nie złożyła jeszcze zeznania podatkowego, ma szansę przeznaczyć swój 1% podatku na działalność właśnie naszego klubu z Lubli.

Wystarczy, że w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38) w rubryce o tytule: WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wpiszą państwo podany niżej numer KRS, a także wysokość wnioskowanej wpłaty (nie wyższej niż 1% podatku należnego).

Nr KRS: 0000416760

Pamiętaj o terminach składania rozliczeń podatkowych:
- do 01 maja 2017 r. składać należy PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38

Pamiętaj! Nie musisz wpłacać ani przelewać pieniędzy na nasze konto, zrobi to za Ciebie Urząd Skarbowy. Zobacz jakie to proste. Przekazując 1% swojego podatku za rok 2016 na klub z Lubli, przyczyniasz się w znacznym stopniu do dalszego, lepszego funkcjonowania klubu. Każda, nawet najmniejsza kwota to dla nas bardzo dużo i będzie niezastąpionym wsparciem dla budowy i rozwoju klubu z Lubli. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie naszemu klubowi.

 

 

Sezon 2018/2019

I mecz   II mecz

Gaudium Łężyny (w)                       

              1:1

LKSCzeluśnica (d)            

              2:3

Sobniów Jasło (w)      

1:3

Orzeł Bieździedza (d)     

2:1

LKS Skołyszyn (w)     

0:2

Zamczysko Mrukowa (w)             

1:1

Orzeł Faliszówka(d)             

2:1

Zorza Łęki Dukielskie (w)                 

3:0

Nafta Chorkówka (d)                 

8:1

Tajfun Łubno Szlacheckie (w)           

 2:3

Huragan Zarzecze(d)       

0:2

Tęcza Zręcin (w)           

4:2

Sparta Osobnica (d)     

              0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Sobniów Jasło 1:0 Zamczysko Mrukowa
LKS Czeluśnica 4:1 Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny 1:1 LKS Skołyszyn
Sparta Osobnica 3:0 Orzeł Lubla
Tęcza Zręcin 4:2 Orzeł Faliszówka
Huragan Zarzecze 3:2 Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Chorkówka 2:3 Tajfun Łubno Szlacheckie