statystyki szczegółowe

Aktualności

Mały niedosyt. Przegrana na początek sezonu.

• autor: binek, 2011-08-14 17:19

Dziś w ramach pierwszej kolejki rozgrywek, niestety nie udało się naszym wywalczyć choćby punktu na własnym stadionie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:3 (0:0) dla gości ze Żmigrodu, a nam pozostaję tylko, jeden wielki niedosyt. Spotkanie poprzedziło uroczyste wręczenie pucharu za pierwsze miejsce w B klasie, które osobiście wręczył Prezes Podokręgu Rzeszów Tadeusz Kulik. Pierwsza połowa meczu mogła się podobać tylko kibicom przyjezdnym. Goście śmiało atakowali bramkę Artura Bobera, a każdy stały fragment w ich wykonaniu, był prawdziwym postrachem. Nasi ograniczali się do kontr z których nic większego nie wynikało. W drugiej części spotkania w końcu nasi kibice mogli zobaczyć swojego "Orła w natarciu". Nasi śmielej zaczęli sobie pogrywać na bramkę Mateusza Bazana. Najlepszą okazję miał w 60 minucie Dawid Czernicki, który spudłował na pustą bramkę. Kto wie jakby się dalej potoczyły losy spotkania, gdyby futbolówka znalazła się wtedy w siatce. Kilka na prawdę dobrych minut w wykonaniu Orła. Ok. 20 minut do końca, no i zaczęło się przedstawienie Wisłoki. Najpierw to w zamieszaniu pod polem karnym, najszybciej piłkę umieścił Piotr Stopa, a kilka minut później znów kunszt wykazał zawodnik Wisłoki. W 3 minuty przed końcem spotkania rezultat ustalił Paweł Nawracaj, podwyższając na 3:0. Pozostaję wielki niedosyt, bo nasza drużyna walczyła jak równy z równym, a co więcej mogła wygrywać. Trudno - to mecz i trzeba grać dalej. Początki sezonów nigdy nam nie wychodziły, a i tym razem tradycji stało się za dość. Za tydzień mecz w Kołaczycach, który już jest w głowach naszych zawodników.

Orzeł Lubla - Wisłoka Nowy Żmigród 0:3 (0:0)
(0:1) Stopa 71', (0:2)
Brożyna 83', (0:3) Nawracaj 90'+

ORZEŁ: Artur Bober - Daniel Dziok, Grzegorz Błoniarz, Artur Szot, Kamil Macek - Kamil Binkowicz, Bartłomiej Długosz (55' Mirosław Szczyrba), Mateusz Bracik (80' Michał Ochałek) - Sławomir Majewski, Marcin Lorenc - Dawid Czernicki

WISŁOKA: Mateusz Bazan - Rafał Szyndak, Witold Krajciewicz, Konrad Pęcak - Wojciech Wierdak, Sławomir Stopa (70' Mariusz Wójcik), Przemysław Skiba (60' Paweł Brożyna), Piotr Stopa, Radosław Krajciewicz (80' Adam Konop) - Michał Kmiecik, Sławomir Chopiak (85' Paweł Nawracaj)

ARBITRZY: K.Wojnar - Pyzia - M.Solecki