statystyki szczegółowe

Aktualności

Grad bramek w Zgłobniu.

• autor: binek, 2011-06-18 18:28

Aż dziewięć bramek, zobaczyli dziś zgromadzeni na stadionie w Zgłobniu. Nasi juniorzy mimo przespanej pierwszej połowy, w drugiej zaczęli odrabiać straty. Niestety zabrakło skuteczności i czasu, ostatecznie przegrywając to spotkanie 4:5. Wynik otworzył, ładnym strzałem Krzysiek Hendzel. Gospodarze do przerwy zaaplikowali nam 4 bramki, z tego trzy kolejne w bardzo krótkim odstępie czasu. Przebudzenie przyszło wraz z drugą, gdzie do siatki rywala strzelali Kamil Zieliński, Patryk Papuga i Darek Koś. Dobre spotkanie rozegrał napastnik gospodarzy Dominik Worosz strzelający 3 bramki.

Iskra Zgłobień - Orzeł Lubla 5:4 (4:1)
(0:1) Hendzel 17', (1:1) Worosz 20', (2:1) Worosz 22', (3:1) Sawicki 25', (4:1) Ziomek 42', (4:2) Zieliński 70' (po podaniu Papugi), (4:3) Papuga 72', (5:3) Worosz 76', (5:4) Koś 85' (po podaniu Hendzla)

ORZEŁ: Michał Ciszewski - Marcin Mastyj, Łukasz Kowalski, Michał Mokrzycki, Adam Janas - Patryk Papuga, Marek Szynal, Dariusz Koś, Dawid Koś (50' Wojciech Koś) - Wojciech Lorenc (60' Kamil Zieliński), Krzysztof Hendzel

ISKRA: Michał Pękala - Miłosz Krupa, Patryk Kuter (55' Michał Golesz), Paweł Baran, Michał Sanek - Michał Trznadel, Krzysztof Rzepka, Rafał Sawicki, Marcin Golesz - Dominik Worosz, Mateusz Ziomek