KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Losowa galeria

Dwór Kombornia - Orzeł Lubla (1:0)(25.09.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 700, wczoraj: 373
ogółem: 2 813 402

statystyki szczegółowe

Bramka po bramce 101-200

 

LP. Imię i Nazwisko Przeciwnik
101 g Marcin Łukaczyński LKS Moderówka
102g Michał Majewski LKS Moderówka
103g Marcin Łukaczyński LKS Moderówka
104g Sławek Majewski Zamczysko Mrukowa
105g Sławek Majewski Czardasz Osiek Jasielski
106g Marcin Łukaczyński Czardasz Osiek Jasielski
107g Artur Szot Huragan Zarzecze
108g Dawid Czernicki Wisłoka Nowy Żmigród
109g Sławek Majewski Wisłoka Nowy Żmigród
110g Krzysztof Hendzel Karpaty Klimkówka
111g Arkadiusz Urbanek Polonia Kopytowa
112g Dawid Czernicki Tęcza Zręcin
113g Sławek Majewski Tęcza Zręcin
114g Marcin Łukaczyński Tęcza Zręcin
115g Sławek Majewski Sobniów Jasło
116g Sławek Majewski Sobniów Jasło
117g Sławek Majewski Tempo Nienaszów
118g Krzysztof Hendzel Start Rymanów
119g Konrad Urbanek Nafta Jedlicze
120g Marcin Łukaczyński LKS Czeluśnica
121g Marcin Łukaczyński LKS Czeluśnica
122g Michał Majewski Orzeł Bieździedza
123g Michał Majewski Orzeł Bieździedza
124g Mateusz Hap Orzeł Bieździedza
125g Marcin Lorenc Orzeł Bieździedza
126g Michał Majewski Wisłoka Nowy Żmigród
127g Michał Majewski Wisłoka Nowy Żmigród
128g Mateusz Lubaś Wisłoka Nowy Żmigród
129g Krzysztof Hendzel Wisłoka Nowy Żmigród
130g Sławek Majewski Wisłoka Nowy Żmigród
131g Krzysztof Hendzel Karpaty Klimkówka
132g Michał Majewski Karpaty Klimkówka
133g Michał Majewski Karpaty Klimkówka
134g Michał Majewski Karpaty Klimkówka
135g Michał Majewski Karpaty Klimkówka
136g Mateusz Hap Karpaty Klimkówka
137g Konrad Urbanek Orzeł Faliszówka
138g Krzysztof Hendzel Tempo Nienaszów
139g Dawid Czernicki Tempo Nienaszów
140g Marcin Łukaczyński Karpaty II Krosno
141g Mateusz Lubaś Karpaty II Krosno
142g Artur Szot Jasiołka Jaśliska
143g Sławek Majewski LKS Moderówka
144g Sławek Majewski LKS Moderówka
145g Sławek Majewski LKS Moderówka
146g Mateusz Lubaś LKS Moderówka
147g Samobójcza Victoria Kobylany
148g Mateusz Lubaś Victoria Kobylany
149g Krzysztof Hendzel Sobniów Jasło
150g Sławek Majewski LKS Lubatówka
151g Krzysztof Hendzel LKS Lubatówka
152g Krzysztof Hendzel Huragan Zarzecze
153g Sławek Majewski Huragan Zarzecze
154g Krzysztof Hendzel Huragan Zarzecze
155g Grzesiek Janas LKS Czeluśnica
156g Dawid Czernicki LKS Czeluśnica
157g Konrad Urbanek LKS Czeluśnica
158g Krzysztof Hendzel Orzeł Bieździedza
159g Krzysztof Hendzel Orzeł Bieździedza
160g Samobójcza Orzeł Bieździedza
161g Artur Szot Wisłoka Nowy Żmigród
162g Artur Szot Wisłoka Nowy Żmigród
163g Sławek Majewski Karpaty Klimkówka
164g Dawid Czernicki Karpaty Klimkówka
165g Sławek Majewski Karpaty Klimkówka
166g Sławek Majewski Karpaty Klimkówka
167g Sławek Majewski Ostoja Kołaczyce
168g Sławek Majewski Polonia Kopytowa
169g Dawid Czernicki Polonia Kopytowa
170g Marek Ziobrowski Polonia Kopytowa
171g   Orzeł Faliszówka
172g   Orzeł Faliszówka
173g   Orzeł Faliszówka
174g   Orzeł Faliszówka
175g   Orzeł Faliszówka
176g   Tempo Nienaszów
177g   Tempo Nienaszów
178g walkower Karpaty Krosno II
179g walkower Karpaty Krosno II
180g walkower Karpaty Krosno II
181g   Jasiołka Jaśliska
182g   Jasiołka Jaśliska
183g   Jasiołka Jaśliska
184g   Zorza Łęki Dukielskie
185g   Zorza Łęki Dukielskie
186g   Zorza Łęki Dukielskie
187g   Zorza Łęki Dukielskie
188g   Victoria Kobylany
189g   Victoria Kobylany
189g   Sobniów Jasło
190g Dawid Czernicki LKS Lubatówka
191g Mateusz Lubaś LKS Lubatówka
191g Dawid Czernicki LKS Lubatówka
191g Arkadiusz Urbanek LKS Lubatówka
194g Mateusz Lubaś LKS Lubatówka
195g    
196g    
197g    
198g    
199g    
200g    

 

Ostatnie spotkanie

LKS LubatówkaOrzeł Lubla
LKS Lubatówka 1:5 Orzeł Lubla
2017-06-24, 16:30:00
    relacja »

Reklama

Sparingi-wiosna

04.02 Wisłok Sieniawa (n) 5:4

09.02 OKS Markiewicza (w) 3:2

15.02 Kotwica Korczyna (n) 6:9

18.02 Gaudium Łężyny (n)2:2

26.02 Granit Wys. Strzyżowska(n) 1:3

03.03 Nafta Jedlicze(n) 2:6

Sezon 2016/2017

Huragan Zarzecze(w) 0:2 i 3:2
LKS Czeluśnica(d) 1:1i 3:0
Orzeł Bieździedza (w) 4:0i 3:1
Wisłoka Nowy Żmigród(d) 5:0 i 2:3
Karpaty Klimkówka(w) 6:1i 4:2
Ostoja Kołaczyce(w) 0:0 i 1:3
Polonia Kopytowa(d) 0:2 i 3:1
Orzeł Faliszówka(w) 1:2
Tempo Nienaszów(d) 2:2
KarpatyII Krosno(w) 2:4
Jasiołka Jaśliska(w) 1:2
LKS Moderówka(d) 4:1
Zorza Łęki Dukielskie(w) 0:3

Victoria Kobylany(d) 2:2
Sobniów Jasło(w) 1:1
LKS Lubatówka(d) 2:0

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Ostoja Kołaczyce 2:1 Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica 10:0 Wisłoka Nowy Żmigród
Huragan Zarzecze 4:0 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka 1:5 Orzeł Lubla
Sobniów Jasło 2:5 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 2:3 Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Tempo Nienaszów
LKS Moderówka 3:0 Karpaty II Krosno