KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

Zamczysko MrukowaOrzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa   Orzeł Lubla
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

20

06-2018

środa

Trening 19:00!

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

Trening 19:00!

23

06-2018

sobota

Zamczysko Mrukowa - Orzeł Lubla - 17:00

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Losowa galeria

Orzeł Lubla - Orzeł Faliszówka (1:2)(11.11.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 189, wczoraj: 408
ogółem: 2 918 420

statystyki szczegółowe

• Archiwum rozgrywek

 

Ostatnie spotkanie

Nafta Chorkówka 0:5 Orzeł Lubla
2018-06-17, 16:30:00
     

Reklama

Sezon 2017/2018

I mecz   II mecz

Iwełka Iwla(w)                       

1:4              10:2

Orzeł Bieździedza (d)            

4:1               4:1

Tempo Nienaszów (w)         

1:4               4:7
Zorza Łęki Dukielskie(d)     

2:1               2:1
Zamczysko Odrzykoń(w)     

2:3               2:1

LKS Moderówka(w)             

2:2               2:0
Orzeł Faliszówka(d)             

4:6               0:2

Sobniów Jasło(w)                 

0:3               1:3
LKS Czeluśnica(d)                 

2:1               5:1

Standart Święcany(d)           

3:1               3:2

Huragan Zarzecze(d)       

 1:1              0:5

Nafta Chorkówka(w)           

3:1               5:0

Zamczysko Mrukowa(d)     

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Zamczysko Mrukowa - Orzeł Lubla
Iwełka Iwla - Zamczysko Odrzykoń
LKS Moderówka - Tempo Nienaszów
Standart Święcany - LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka - Orzeł Faliszówka
Orzeł Bieździedza - Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze - Sobniów Jasło

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
LKS Czeluśnica 10:1 LKS Moderówka
Sobniów Jasło 7:0 Standart Święcany
Orzeł Faliszówka 1:3 Huragan Zarzecze
Nafta Chorkówka 0:5 Orzeł Lubla
Zamczysko Odrzykoń 3:1 Zamczysko Mrukowa
Iwełka Iwla 1:7 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza 1:2 Tempo Nienaszów