Orzeł Lubla - Markiewicza Krosno (0:1)(02.10.2011) fot. S.Binkowicz

Sekcja zrzesza osoby osoby które biegają i uczestniczą w imprezach biegowych.

Data założenia: 28.02.2017

Ilość członków : 3

"Co zrobić aby być członkiem klubu biegacza?"- Wystarczy biegać - to takie proste :)

"Czy dużo?"  - Nie, wystarczy choć raz wziąć udział w dowolnej imprezie biegowej (a jest ich z roku na rok coraz więcej) aby potwierdzić, że bieganie nie jest Ci obce.

"Co daje członkostwo"  - Przede wszystkim daje możliwość rozwoju i nie ważne ile biegasz i czy biegasz raz w roku czy raz w miesiącu. Należąc do nas będziesz na bieżąco z informacjami na temat imprez biegowych a co więcej planując udział w danej imprezie zaoszczędzisz czas i pieniądze. (np. wspólne wyjazdy na bieg, rezerwacje noclegów i atrakcji towarzyszących). Każdy członek na chwilę obecną ma dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej na której członkowie wymieniają się doświadczeniami, informacjami itd. Co więcej.... to sprawa otwarta, w przyszłości pomyślimy nad gadżetami, spotkaniami z specjalistami czy też sportowcami, może nawet organizacją biegu, kto wie...czas pokaże.

"To nie dla mnie" - Serio? Dlaczego się ograniczasz? To nic nie kosztuje a daje bardzo wiele - osobiście nie znam ani jednej osoby która żałuje, że zaczęła przygodę biegową. No dobra, kilka stwierdza, że się uzależniło od biegania ale czy ten "skutek uboczny" nie jest do zaakceptowania ?

"Chcę zacząć biegać ale nie wiem jak "  - Żaden problem, napisz do nas chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i choć teraz biegamy ultramaratony to nie znaczy że zawsze tak było.

Zapraszamy na oficjalny  facebookowy fanpage: Klub Biegacza Orzeł Lubla

Znajdziesz tam relacje z imprez, w których czynnie braliśmy udział oraz informacje o przyszłych planowanych imprezach. Polub stronę i bądź na bieżąco.