KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

Zamczysko MrukowaOrzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa   Orzeł Lubla
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

20

06-2018

środa

Trening 19:00!

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

Trening 19:00!

23

06-2018

sobota

Zamczysko Mrukowa - Orzeł Lubla - 17:00

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Losowa galeria

Orzeł Lubla - Orzeł Faliszówka (1:2)(11.11.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 205, wczoraj: 408
ogółem: 2 918 436

statystyki szczegółowe

• Transfery

Transfery - sezon 2015/2016 (runda jesienna):

   Przyszli/Przyjdą
 
Daniel Dziok (wznowił treningi)
  Marcin Szczyrba (rozpoczęcie kariery)
  Mateusz Piotrowski (Maraton Tarnowiec-definitywny)
  Grzegorz Janas (z juniorów)
  Piotr Dętkoś (z juniorów)
  Arkadiusz Urbanek (z juniorów)

 

  Odeszli/Odejdą
  Sławek Majewski (Wisłok Strzyżów-wypożyczenie)

  Michał Szopa (Wisłoka Niegłowice- definitywny)
 

Transfery - sezon 2014/2015 (runda wiosenna):

   Przyszli/Przyjdą
   Sławek Majewski (powrót z wypożyczenia)
   Konrad Urbanek (z juniorów)
 

   Odeszli/Odejdą
   Krystian Dętkoś (nie wznowił treningów)

   Daniel Szydło (wyjazd za granicę)
   Michał Mokrzycki (nie wznowił treningów)
   Wojtek Koś (nie wznowił treningów)
   Dawid Koś (nie wznowił treningów)
   Darek Koś (wyjazd za granicę)

 

Transfery - sezon 2014/2015 (runda jesienna):

   Przyszli/Przyjdą
   Michał Majewski (Wisłok Strzyżów -powrót z wypożyczenia)
   Marcin Łukaczyński (
LKS Czeluśnica)
   Wojtek Koś (z juniorów)
   Andrzej Uchman (LKS Skołyszyn)
   Krystian Dętkoś (rozpoczęcie kariery)

   Odeszli/Odejdą
   Sławek Majewski (Czarni Jasło - wypożyczenie)
   Marcin Stefanik (wyjazd za granice)

Transfery - sezon 2012/2013 (runda jesienna):

   Przyszli:
   Michał Majewski (Czarni Jasło - wypożyczenie)
   Mateusz Hap (LKS Czeluśnica - definitywny)

   Adam Janas (z juniorów)

   Odeszli:
   Damian Studniarz (Nieplanka Niepla - powrót z wypożyczenia)
  
Kamil Pałucki (wyjazd za granice)
   Artur Bober (przerwa w grze)

Transfery - sezon 2011/2012 (runda wiosenna):

   Przyszli:
   Mateusz Bracik (LKS Warzyce - defintywny)
   Mateusz Hap (LKS Czeluśnica - wypożyczenie)
   Damian Studniarz
(Nieplanka Niepla - wypożyczenie)
   Michał Ochałek (wznowił treningi)
   Dariusz Koś (z juniorów)

   Odeszli:
   Daniel Dziok (wyjazd za granice)
   Michał Borowski (przerwa w grze)
   Grzegorz Błoniarz (przerwa w grze)
   Bartłomiej Długosz (nie wznowił treningów)

   Mirosław Szczyrba (Orzeł Bieździedza - powrót z wypożyczenia)

Transfery - sezon 2011/2012 (runda jesienna):

   Przyszli:
   Sławek Majewski (z juniorów)
   Michał Ciszewski (z juniorów)
   Mirosław Szczyrba (Orzeł Bieździedza - wypożyczenie)
   Mateusz Bracik (LKS Warzyce - wypożyczenie)
   Dawid Czernicki (Nieplanka Niepla - definitywny)
   Artur Bober (wznowił treningi)
   Krzysztof Żurowski (Huragan Kozłówek - definitywny)
   Kamil Pałucki (Huragan Kozłówek - definitywny)

   Odeszli:
   Wojciech Ochałek (Podgórze Kraków - definitywny)
   Kazimierz Cyrulik (koniec kariery)

---------------------------------------------------------------------------  

Transfery - sezon 2010/2011 (runda wiosenna):

   Przyszli:
   Dawid Czernicki (Nieplanka Niepla - wypożyczenie)
   Krzysztof Żurowski (Huragan Kozłówek - wypożyczenie)


  Odeszli:
   Mirosław Szczyrba (Orzeł Bieździedza - powrót z wypożyczenia)
   Tomasz Leśniak (kontuzja)
   Adrian Kalisz (kontuzja)
   Paweł Kurek (kontuzja)
   Michał Ochałek (brak czasu - studia)
  
Paweł Jaworski (nie wznowił treningów)
   Łukasz Papuga (nie wznowił treningów)
   Łukasz Belczyk (nie wznowił treningów)

Transfery - sezon 2010/2011 (runda jesienna):

    Przyszli:
   
Grzegorz Błoniarz (Nieplanka Niepla)
    Mirosław Szczyrba (Orzeł Bieździedza - wypożyczenie)
   
Marcin Lorenc (wznowił treningi)
    Paweł Jaworski (wznowił treningi)
    Łukasz Belczyk (wznowił treningi)

    Marek Ziobrowski (z juniorów)

   Odeszli:
    Mateusz Orzechowski (nie wznowił treningów)
    Kamil Stanek (inny klub)

------------------------------------------------------------------------------

Transfery - sezon 2009/2010 (runda wiosenna):

   Przyszli:
   Artur Bober (Ostoja Kołaczyce)
   Michał Borowski (Łęki Strzyżowskie)
   Daniel Dziok (Orzeł Bieździedza)
   Kamil Macek (z juniorów)
   Jarosław Frodyma (wznowił treningi)

   Odeszli:
    Łukasz Belczyk (kontuzja)
    Paweł Jaworski (brak czasu na treningi i grę)
    Witold Pawlik (koniec kariery)
    Marcin Lorenc (nie wznowił treningów)

 

Transfery - sezon 2009/2010 (runda jesienna):

    Przyszli:
    trener Robert Podkulski
    Kamil Binkowicz (z juniorów)
    Marcin Lorenc (z juniorów)
    Mateusz Orzechowski (z juniorów)
    Michał Ochałek (z juniorów)
    Daniel Dziok (Orzeł Bieździedza - wypożyczenie)
 
    Odeszli:
    Michał Majewski (Czarni Jasło)
    Dawid Ptaszek (koniec kariery)
    Paweł Majewski (koniec kariery)
    Marcin Dobosz (koniec kariery)
    Mariusz Jaworski (nie wznowił treningów)
    Paweł Bigos (kontuzja, koniec kariery)
    Damian Bara (kontuzja, koniec kariery)
    Rafał Kubit (LKS Moderówka - powrót z wypożyczenia)

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Nafta Chorkówka 0:5 Orzeł Lubla
2018-06-17, 16:30:00
     

Reklama

Sezon 2017/2018

I mecz   II mecz

Iwełka Iwla(w)                       

1:4              10:2

Orzeł Bieździedza (d)            

4:1               4:1

Tempo Nienaszów (w)         

1:4               4:7
Zorza Łęki Dukielskie(d)     

2:1               2:1
Zamczysko Odrzykoń(w)     

2:3               2:1

LKS Moderówka(w)             

2:2               2:0
Orzeł Faliszówka(d)             

4:6               0:2

Sobniów Jasło(w)                 

0:3               1:3
LKS Czeluśnica(d)                 

2:1               5:1

Standart Święcany(d)           

3:1               3:2

Huragan Zarzecze(d)       

 1:1              0:5

Nafta Chorkówka(w)           

3:1               5:0

Zamczysko Mrukowa(d)     

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Zamczysko Mrukowa - Orzeł Lubla
Iwełka Iwla - Zamczysko Odrzykoń
LKS Moderówka - Tempo Nienaszów
Standart Święcany - LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka - Orzeł Faliszówka
Orzeł Bieździedza - Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze - Sobniów Jasło

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
LKS Czeluśnica 10:1 LKS Moderówka
Sobniów Jasło 7:0 Standart Święcany
Orzeł Faliszówka 1:3 Huragan Zarzecze
Nafta Chorkówka 0:5 Orzeł Lubla
Zamczysko Odrzykoń 3:1 Zamczysko Mrukowa
Iwełka Iwla 1:7 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza 1:2 Tempo Nienaszów