KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

Orzeł Lubla Tempo Nienaszów
Orzeł Lubla   Tempo Nienaszów
2018-04-22, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

Orzeł Lubla - Tempo Nienaszów - 16:30

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Losowa galeria

LKS Głowienka - Orzeł Lubla (2:1)(13.05.2012) fot. M.Pirga
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 123, wczoraj: 272
ogółem: 2 896 718

statystyki szczegółowe

• Terminarz / Wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 Tempo Nienaszów 3:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2017-08-12 Huragan Zarzecze 3:0 LKS Czeluśnica zobacz ›
2017-08-12 Nafta Chorkówka 0:2 Sobniów Jasło zobacz ›
2017-08-12 Zamczysko Mrukowa 1:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2017-08-12 Iwełka Iwla 4:1 Orzeł Lubla relacja ›
2017-08-12 Standart Święcany 2:2 LKS Moderówka zobacz ›
2017-08-12 Orzeł Bieździedza 0:3 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2017-08-15 Standart Święcany 2:3 Huragan Zarzecze zobacz ›
2017-08-15 Zamczysko Odrzykoń 3:4 Tempo Nienaszów zobacz ›
2017-08-15 Orzeł Lubla 4:1 Orzeł Bieździedza relacja ›
2017-08-15 Orzeł Faliszówka 2:1 Iwełka Iwla zobacz ›
2017-08-15 Sobniów Jasło 3:0 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
2017-08-15 LKS Czeluśnica 4:1 Nafta Chorkówka zobacz ›
2017-08-15 LKS Moderówka 0:4 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2017-08-19 Orzeł Bieździedza 0:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2017-08-20 Huragan Zarzecze 4:1 LKS Moderówka zobacz ›
2017-08-20 Nafta Chorkówka 4:2 Standart Święcany zobacz ›
2017-08-20 Zamczysko Mrukowa 1:3 LKS Czeluśnica zobacz ›
2017-08-20 Iwełka Iwla 1:1 Sobniów Jasło zobacz ›
2017-08-20 Tempo Nienaszów 4:1 Orzeł Lubla zobacz ›
2017-08-20 Zorza Łęki Dukielskie 2:3 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
LKS Moderówka 1:2 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
Orzeł Lubla 2:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
Orzeł Faliszówka 2:3 Tempo Nienaszów zobacz ›
Sobniów Jasło 3:2 Orzeł Bieździedza zobacz ›
LKS Czeluśnica 3:0 Iwełka Iwla zobacz ›
Standart Święcany 2:5 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
Huragan Zarzecze 2:1 Nafta Chorkówka zobacz ›
Nafta Chorkówka 1:1 LKS Moderówka zobacz ›
Zamczysko Mrukowa 1:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
Iwełka Iwla 2:0 Standart Święcany zobacz ›
Orzeł Bieździedza 2:0 LKS Czeluśnica zobacz ›
Tempo Nienaszów 2:1 Sobniów Jasło zobacz ›
Zorza Łęki Dukielskie 2:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
Zamczysko Odrzykoń 3:2 Orzeł Lubla zobacz ›
LKS Moderówka 2:2 Orzeł Lubla zobacz ›
Orzeł Faliszówka 2:2 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
Sobniów Jasło 5:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
LKS Czeluśnica 4:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
Standart Święcany 3:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
Huragan Zarzecze 3:2 Iwełka Iwla zobacz ›
Nafta Chorkówka 2:6 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
Zamczysko Mrukowa 4:0 LKS Moderówka zobacz ›
Iwełka Iwla 4:1 Nafta Chorkówka zobacz ›
Orzeł Bieździedza 1:3 Huragan Zarzecze zobacz ›
Tempo Nienaszów 9:3 Standart Święcany zobacz ›
Zorza Łęki Dukielskie 1:0 LKS Czeluśnica zobacz ›
Zamczysko Odrzykoń 1:2 Sobniów Jasło zobacz ›
Orzeł Lubla 4:6 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2017-09-24 LKS Moderówka 1:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2017-10-04 Orzeł Lubla 0:3 Sobniów Jasło zobacz ›
2017-10-23 Zamczysko Mrukowa 4:1 Iwełka Iwla zobacz ›
2017-10-23 LKS Czeluśnica 0:6 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2017-10-24 Nafta Chorkówka 3:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2017-10-24 Standart Święcany 0:3 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2017-10-24 Huragan Zarzecze 1:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
Iwełka Iwla 2:2 LKS Moderówka zobacz ›
Orzeł Bieździedza 3:1 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
Huragan Zarzecze 2:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
Sobniów Jasło 2:5 Orzeł Faliszówka zobacz ›
Orzeł Lubla 2:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
Nafta Chorkówka 0:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
Standart Święcany 0:2 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
10  Huragan Zarzecze 3:0 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
10  Orzeł Lubla 3:1 Standart Święcany zobacz ›
10  Iwełka Iwla 0:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
10  Sobniów Jasło 2:4 LKS Moderówka zobacz ›
10  Zamczysko Mrukowa 0:4 Tempo Nienaszów zobacz ›
10  LKS Czeluśnica 2:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
10  Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Nafta Chorkówka zobacz ›
11  Orzeł Lubla 1:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
11  Sobniów Jasło 0:5 LKS Czeluśnica zobacz ›
11  LKS Moderówka 2:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
11  Orzeł Faliszówka 4:0 Standart Święcany zobacz ›
11  Tempo Nienaszów 3:0 Iwełka Iwla zobacz ›
11  Zamczysko Odrzykoń 4:1 Nafta Chorkówka zobacz ›
11  Zamczysko Mrukowa 0:3 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
12  2017-10-22 LKS Moderówka 0:5 LKS Czeluśnica zobacz ›
12  2017-10-22 Standart Święcany 3:2 Sobniów Jasło zobacz ›
12  2017-10-22 Huragan Zarzecze 1:2 Orzeł Faliszówka zobacz ›
12  2017-10-22 Orzeł Lubla 3:1 Nafta Chorkówka zobacz ›
12  2017-10-22 Zamczysko Mrukowa 0:4 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
12  2017-10-22 Zorza Łęki Dukielskie 3:2 Iwełka Iwla zobacz ›
12  2017-10-22 Tempo Nienaszów 3:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
13  Zamczysko Odrzykoń 6:3 Iwełka Iwla zobacz ›
13  Tempo Nienaszów 5:1 LKS Moderówka zobacz ›
13  LKS Czeluśnica 5:0 Standart Święcany zobacz ›
13  Orzeł Faliszówka 5:1 Nafta Chorkówka zobacz ›
13  Zorza Łęki Dukielskie 2:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
13  2017-10-29 Orzeł Lubla 1:3 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
13  2018-03-31 Sobniów Jasło 0:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
14  2018-04-08 Zorza Łęki Dukielskie 3:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
14  2018-04-08 LKS Czeluśnica 1:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
14  2018-04-08 Sobniów Jasło 0:0 Nafta Chorkówka zobacz ›
14  2018-04-08 Orzeł Faliszówka 2:1 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
14  2018-04-08 Orzeł Lubla 10:2 Iwełka Iwla zobacz ›
14  2018-04-08 LKS Moderówka 5:2 Standart Święcany zobacz ›
14  2018-04-08 Zamczysko Odrzykoń 2:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
15  2018-04-15 Huragan Zarzecze 5:3 Standart Święcany zobacz ›
15  2018-04-15 Tempo Nienaszów 0:3 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
15  2018-04-15 Orzeł Bieździedza 1:4 Orzeł Lubla zobacz ›
15  2018-04-15 Iwełka Iwla 0:2 Orzeł Faliszówka zobacz ›
15  2018-04-15 Zamczysko Mrukowa 0:1 Sobniów Jasło zobacz ›
15  2018-04-15 Nafta Chorkówka 1:5 LKS Czeluśnica zobacz ›
15  2018-04-15 Zorza Łęki Dukielskie 1:0 LKS Moderówka zobacz ›
16  2018-04-22 LKS Moderówka Huragan Zarzecze 16:30
16  2018-04-22 Standart Święcany Nafta Chorkówka 11:00
16  2018-04-22 LKS Czeluśnica Zamczysko Mrukowa 13:00
16  2018-04-22 Sobniów Jasło Iwełka Iwla 16:30
16  2018-04-22 Orzeł Faliszówka Orzeł Bieździedza 17:00
16  2018-04-22 Orzeł Lubla Tempo Nienaszów 16:30
16  2018-04-22 Zamczysko Odrzykoń Zorza Łęki Dukielskie 11:30
17  2018-04-29 Zamczysko Odrzykoń LKS Moderówka 17:00
17  2018-04-29 Zorza Łęki Dukielskie Orzeł Lubla 17:00
17  2018-04-29 Tempo Nienaszów Orzeł Faliszówka 17:00
17  2018-04-29 Orzeł Bieździedza Sobniów Jasło 17:00
17  2018-04-29 Iwełka Iwla LKS Czeluśnica 17:00
17  2018-04-29 Zamczysko Mrukowa Standart Święcany 17:00
17  2018-04-29 Nafta Chorkówka Huragan Zarzecze 17:00
18  2018-05-03 LKS Moderówka Nafta Chorkówka 17:00
18  2018-05-03 Huragan Zarzecze Zamczysko Mrukowa 17:00
18  2018-05-03 Standart Święcany Iwełka Iwla 17:00
18  2018-05-03 LKS Czeluśnica Orzeł Bieździedza 17:00
18  2018-05-03 Sobniów Jasło Tempo Nienaszów 17:00
18  2018-05-03 Orzeł Faliszówka Zorza Łęki Dukielskie 17:00
18  2018-05-03 Orzeł Lubla Zamczysko Odrzykoń 17:00
19  2018-05-06 Orzeł Lubla LKS Moderówka 17:00
19  2018-05-06 Zamczysko Odrzykoń Orzeł Faliszówka 17:00
19  2018-05-06 Zorza Łęki Dukielskie Sobniów Jasło 17:00
19  2018-05-06 Tempo Nienaszów LKS Czeluśnica 17:00
19  2018-05-06 Orzeł Bieździedza Standart Święcany 17:00
19  2018-05-06 Iwełka Iwla Huragan Zarzecze 17:00
19  2018-05-06 Zamczysko Mrukowa Nafta Chorkówka 17:00
20  2018-05-13 LKS Moderówka Zamczysko Mrukowa 17:00
20  2018-05-13 Nafta Chorkówka Iwełka Iwla 17:00
20  2018-05-13 Huragan Zarzecze Orzeł Bieździedza 17:00
20  2018-05-13 Standart Święcany Tempo Nienaszów 17:00
20  2018-05-13 LKS Czeluśnica Zorza Łęki Dukielskie 17:00
20  2018-05-13 Sobniów Jasło Zamczysko Odrzykoń 17:00
20  2018-05-13 Orzeł Faliszówka Orzeł Lubla 17:00
21  2018-05-20 Orzeł Faliszówka LKS Moderówka 11:00
21  2018-05-20 Sobniów Jasło Orzeł Lubla 16:00
21  2018-05-20 Orzeł Bieździedza Nafta Chorkówka 11:00
21  2018-05-20 Iwełka Iwla Zamczysko Mrukowa 14:00
21  2018-05-20 Zorza Łęki Dukielskie Standart Święcany 11:00
21  2018-05-20 Zamczysko Odrzykoń LKS Czeluśnica 17:00
21  2018-05-20 Tempo Nienaszów Huragan Zarzecze 17:00
22  2018-05-27 LKS Moderówka Iwełka Iwla 17:00
22  2018-05-27 Zamczysko Mrukowa Orzeł Bieździedza 17:00
22  2018-05-27 Zorza Łęki Dukielskie Huragan Zarzecze 17:00
22  2018-05-27 Orzeł Faliszówka Sobniów Jasło 17:00
22  2018-05-27 LKS Czeluśnica Orzeł Lubla 17:00
22  2018-05-27 Tempo Nienaszów Nafta Chorkówka 17:00
22  2018-05-27 Zamczysko Odrzykoń Standart Święcany 17:00
23  2018-06-03 Zamczysko Odrzykoń Huragan Zarzecze 17:00
23  2018-06-03 Standart Święcany Orzeł Lubla 17:00
23  2018-06-03 Orzeł Bieździedza Iwełka Iwla 17:00
23  2018-06-03 LKS Moderówka Sobniów Jasło 17:00
23  2018-06-03 Tempo Nienaszów Zamczysko Mrukowa 17:00
23  2018-06-03 Orzeł Faliszówka LKS Czeluśnica 17:00
23  2018-06-03 Nafta Chorkówka Zorza Łęki Dukielskie 17:00
24  2018-06-10 Huragan Zarzecze Orzeł Lubla 17:00
24  2018-06-10 LKS Czeluśnica Sobniów Jasło 17:00
24  2018-06-10 Orzeł Bieździedza LKS Moderówka 17:00
24  2018-06-10 Standart Święcany Orzeł Faliszówka 17:00
24  2018-06-10 Iwełka Iwla Tempo Nienaszów 17:00
24  2018-06-10 Nafta Chorkówka Zamczysko Odrzykoń 17:00
24  2018-06-10 Zorza Łęki Dukielskie Zamczysko Mrukowa 17:00
25  2018-06-17 LKS Czeluśnica LKS Moderówka 17:00
25  2018-06-17 Sobniów Jasło Standart Święcany 17:00
25  2018-06-17 Orzeł Faliszówka Huragan Zarzecze 17:00
25  2018-06-17 Nafta Chorkówka Orzeł Lubla 17:00
25  2018-06-17 Zamczysko Odrzykoń Zamczysko Mrukowa 17:00
25  2018-06-17 Iwełka Iwla Zorza Łęki Dukielskie 17:00
25  2018-06-17 Orzeł Bieździedza Tempo Nienaszów 17:00
26  2018-06-23 Zamczysko Mrukowa Orzeł Lubla 17:00
26  2018-06-23 Iwełka Iwla Zamczysko Odrzykoń 17:00
26  2018-06-23 LKS Moderówka Tempo Nienaszów 17:00
26  2018-06-23 Standart Święcany LKS Czeluśnica 17:00
26  2018-06-23 Nafta Chorkówka Orzeł Faliszówka 17:00
26  2018-06-23 Orzeł Bieździedza Zorza Łęki Dukielskie 17:00
26  2018-06-23 Huragan Zarzecze Sobniów Jasło 17:00

Ostatnie spotkanie

Orzeł BieździedzaOrzeł Lubla
Orzeł Bieździedza 1:4 Orzeł Lubla
2018-04-15, 17:00:00
     

Reklama

Sezon 2017/2018

Iwełka Iwla(w)             1:4  10:2
Orzeł Bieździedza (d) 4:1  4:1
Tempo Nienaszów (w)      1:4
Zorza Łęki Dukielskie(d)   2:1
Zamczysko Odrzykoń(w)  2:3
LKS Moderówka(w)          2:2
Orzeł Faliszówka(d)         4:6
Sobniów Jasło(w)            0:3
LKS Czeluśnica(d)          2:1
Standart Święcany(d)     3:1
Huragan Zarzecze(d)     1:1
Nafta Chorkówka(w)      3:1
Zamczysko Mrukowa(d) 1:3

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
LKS Moderówka - Huragan Zarzecze
Standart Święcany - Nafta Chorkówka
LKS Czeluśnica - Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło - Iwełka Iwla
Orzeł Faliszówka - Orzeł Bieździedza
Orzeł Lubla - Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń - Zorza Łęki Dukielskie

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Huragan Zarzecze 5:3 Standart Święcany
Tempo Nienaszów 0:3 Zamczysko Odrzykoń
Orzeł Bieździedza 1:4 Orzeł Lubla
Iwełka Iwla 0:2 Orzeł Faliszówka
Zamczysko Mrukowa 0:1 Sobniów Jasło
Nafta Chorkówka 1:5 LKS Czeluśnica
Zorza Łęki Dukielskie 1:0 LKS Moderówka