KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Losowa galeria

Dwór Kombornia - Orzeł Lubla (1:0)(25.09.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 739, wczoraj: 373
ogółem: 2 813 441

statystyki szczegółowe

• Terminarz / Wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-06 Huragan Zarzecze 2:0 Orzeł Lubla relacja ›
2016-08-07 Jasiołka Jaśliska 0:0 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-08-07 Zorza Łęki Dukielskie 0:2 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-08-07 Victoria Kobylany 0:3 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-08-07 Sobniów Jasło 1:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-08-07 LKS Lubatówka 0:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-08-07 LKS Czeluśnica 3:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-08-07 Orzeł Bieździedza 3:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
2016-08-14 Ostoja Kołaczyce 1:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
2016-08-14 Karpaty Klimkówka 1:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2016-08-14 Orzeł Lubla 1:1 LKS Czeluśnica relacja ›
2016-08-14 Polonia Kopytowa 5:3 Huragan Zarzecze zobacz ›
2016-08-14 Orzeł Faliszówka 3:2 LKS Lubatówka zobacz ›
2016-08-14 Tempo Nienaszów 2:3 Sobniów Jasło zobacz ›
2016-08-14 Karpaty II Krosno 3:1 Victoria Kobylany zobacz ›
2016-08-14 Jasiołka Jaśliska 4:0 LKS Moderówka zobacz ›
2016-08-17 LKS Moderówka 0:2 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-08-17 Zorza Łęki Dukielskie 3:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
2016-08-17 Sobniów Jasło 2:1 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-08-17 LKS Lubatówka 0:0 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-08-17 Huragan Zarzecze 2:2 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-08-17 LKS Czeluśnica 1:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-08-17 Orzeł Bieździedza 0:4 Orzeł Lubla relacja ›
2016-08-17 Wisłoka Nowy Żmigród 8:0 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-08-21 Ostoja Kołaczyce 3:0 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Lubla 5:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
2016-08-21 Polonia Kopytowa 4:2 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Faliszówka 2:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
2016-08-21 Tempo Nienaszów 2:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
2016-08-21 Karpaty II Krosno 1:0 LKS Lubatówka zobacz ›
2016-08-21 Jasiołka Jaśliska 1:3 Victoria Kobylany zobacz ›
2016-08-21 LKS Moderówka 2:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2016-08-28 Zorza Łęki Dukielskie 3:3 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-08-28 Victoria Kobylany 1:3 LKS Moderówka zobacz ›
2016-08-28 Sobniów Jasło 3:1 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
2016-08-28 Huragan Zarzecze 0:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-08-28 LKS Czeluśnica 1:3 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-08-28 Orzeł Bieździedza 2:3 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-08-28 Wisłoka Nowy Żmigród 1:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-08-28 Karpaty Klimkówka 1:6 Orzeł Lubla zobacz ›
2016-09-04 Ostoja Kołaczyce 0:0 Orzeł Lubla zobacz ›
2016-09-04 Polonia Kopytowa 6:2 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-09-04 Wisłoka Nowy Żmigród 4:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-09-04 Tempo Nienaszów 3:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2016-09-04 Karpaty II Krosno 0:3 LKS Czeluśnica zobacz ›
2016-09-04 Jasiołka Jaśliska 1:2 LKS Lubatówka zobacz ›
2016-09-04 LKS Moderówka 0:0 Sobniów Jasło zobacz ›
2016-09-04 Zorza Łęki Dukielskie 5:1 Victoria Kobylany zobacz ›
2016-09-11 Victoria Kobylany 0:1 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-09-11 Sobniów Jasło 1:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2016-09-11 LKS Lubatówka 1:1 LKS Moderówka zobacz ›
2016-09-11 Huragan Zarzecze 1:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
2016-09-11 Orzeł Bieździedza 4:3 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-09-11 Wisłoka Nowy Żmigród 1:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-09-11 Karpaty Klimkówka 4:3 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-09-11 Orzeł Lubla 0:2 Polonia Kopytowa relacja ›
2016-09-18 Ostoja Kołaczyce 1:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-09-18 Orzeł Faliszówka 2:1 Orzeł Lubla relacja ›
2016-09-18 Tempo Nienaszów 6:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-09-18 Karpaty II Krosno 2:4 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
2016-09-18 Jasiołka Jaśliska 2:2 LKS Czeluśnica zobacz ›
2016-09-18 LKS Moderówka 1:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
2016-09-18 Zorza Łęki Dukielskie 5:1 LKS Lubatówka zobacz ›
2016-09-18 Victoria Kobylany 1:2 Sobniów Jasło zobacz ›
2016-09-25 Sobniów Jasło 0:0 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-09-25 LKS Lubatówka 3:1 Victoria Kobylany zobacz ›
2016-09-25 Huragan Zarzecze 4:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2016-09-25 LKS Czeluśnica 2:2 LKS Moderówka zobacz ›
2016-09-25 Orzeł Bieździedza 1:3 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
2016-09-25 Karpaty Klimkówka 2:3 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-09-25 Orzeł Lubla 2:2 Tempo Nienaszów relacja ›
2016-09-25 Polonia Kopytowa 0:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
10  2016-10-02 Ostoja Kołaczyce 1:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
10  2016-10-02 Tempo Nienaszów 0:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
10  2016-10-02 Karpaty II Krosno 4:2 Orzeł Lubla relacja ›
10  2016-10-02 Jasiołka Jaśliska 3:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
10  2016-10-02 LKS Moderówka 1:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
10  2016-10-02 Zorza Łęki Dukielskie 1:3 LKS Czeluśnica zobacz ›
10  2016-10-02 Victoria Kobylany 1:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
10  2016-10-02 Sobniów Jasło 0:3 LKS Lubatówka zobacz ›
11  2016-10-09 LKS Lubatówka 1:4 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
11  2016-10-09 Huragan Zarzecze 1:1 Sobniów Jasło zobacz ›
11  2016-10-09 LKS Czeluśnica 1:1 Victoria Kobylany zobacz ›
11  2016-10-09 Orzeł Bieździedza 4:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
11  2016-10-09 Wisłoka Nowy Żmigród 3:3 LKS Moderówka zobacz ›
11  2016-10-09 Karpaty Klimkówka 1:3 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
11  2016-10-09 Polonia Kopytowa 3:2 Karpaty II Krosno zobacz ›
11  2016-10-09 Orzeł Faliszówka 3:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
12  2016-10-16 Ostoja Kołaczyce 2:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
12  2016-10-16 Karpaty II Krosno 2:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
12  2016-10-16 Jasiołka Jaśliska 2:1 Orzeł Lubla relacja ›
12  2016-10-16 LKS Moderówka 0:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
12  2016-10-16 Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
12  2016-10-16 Victoria Kobylany 1:2 Orzeł Bieździedza zobacz ›
12  2016-10-16 LKS Czeluśnica 1:1 Sobniów Jasło zobacz ›
12  2016-10-16 LKS Lubatówka 4:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
13  2016-10-23 Huragan Zarzecze 1:1 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
13  2016-10-23 LKS Czeluśnica 2:1 LKS Lubatówka zobacz ›
13  2016-10-23 Orzeł Bieździedza 2:0 Sobniów Jasło zobacz ›
13  2016-10-23 Wisłoka Nowy Żmigród 2:2 Victoria Kobylany zobacz ›
13  2016-10-23 Karpaty Klimkówka 3:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
13  2016-10-23 Orzeł Lubla 4:1 LKS Moderówka relacja ›
13  2016-10-23 Polonia Kopytowa 6:2 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
13  2016-10-23 Tempo Nienaszów 3:1 Karpaty II Krosno zobacz ›
14  2016-10-30 Ostoja Kołaczyce 3:2 Karpaty II Krosno zobacz ›
14  2016-10-30 Jasiołka Jaśliska 2:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
14  2016-10-30 LKS Moderówka 1:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
14  2016-10-30 Zorza Łęki Dukielskie 3:0 Orzeł Lubla relacja ›
14  2016-10-30 Victoria Kobylany 4:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
14  2016-10-30 Sobniów Jasło 4:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
14  2016-10-30 LKS Lubatówka 0:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
14  2016-10-30 Huragan Zarzecze 0:4 LKS Czeluśnica zobacz ›
15  2016-11-06 LKS Czeluśnica 1:0 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
15  2016-11-06 Orzeł Bieździedza 0:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
15  2016-11-06 Wisłoka Nowy Żmigród 3:5 LKS Lubatówka zobacz ›
15  2016-11-06 Karpaty Klimkówka 0:1 Sobniów Jasło zobacz ›
15  2016-11-06 Orzeł Lubla 2:2 Victoria Kobylany relacja ›
15  2016-11-06 Polonia Kopytowa 7:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
15  2016-11-06 Orzeł Faliszówka 5:1 LKS Moderówka zobacz ›
15  2016-11-06 Tempo Nienaszów 2:4 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
16  2016-11-11 Jasiołka Jaśliska 0:1 Karpaty II Krosno zobacz ›
16  2016-11-11 LKS Moderówka 1:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
16  2016-11-11 Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
16  2016-11-11 Victoria Kobylany 2:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
16  2016-11-11 Sobniów Jasło 1:1 Orzeł Lubla relacja ›
16  2016-11-11 LKS Lubatówka 2:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
16  2016-11-11 Huragan Zarzecze 4:2 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
16  2016-11-11 LKS Czeluśnica 1:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
17  2016-11-13 Orzeł Faliszówka 6:2 Victoria Kobylany zobacz ›
17  2017-03-19 Orzeł Bieździedza 1:2 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
17  2017-03-19 Wisłoka Nowy Żmigród 2:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
17  2017-03-19 Karpaty Klimkówka 2:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
17  2017-03-19 Orzeł Lubla 2:0 LKS Lubatówka relacja ›
17  2017-03-19 Polonia Kopytowa 4:1 Sobniów Jasło zobacz ›
17  2017-03-19 Tempo Nienaszów 2:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
17  2017-03-19 Karpaty II Krosno 0:2 LKS Moderówka zobacz ›
18  2017-03-26 Ostoja Kołaczyce 4:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
18  2017-03-26 Karpaty II Krosno 0:3 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
18  2017-03-26 Tempo Nienaszów 3:0 Victoria Kobylany zobacz ›
18  2017-03-26 Orzeł Faliszówka 2:1 Sobniów Jasło zobacz ›
18  2017-03-26 Polonia Kopytowa 4:2 LKS Lubatówka zobacz ›
18  2017-03-26 Orzeł Lubla 3:2 Huragan Zarzecze relacja ›
18  2017-03-26 Karpaty Klimkówka 2:2 LKS Czeluśnica zobacz ›
18  2017-03-26 Wisłoka Nowy Żmigród 1:3 Orzeł Bieździedza zobacz ›
19  2017-04-02 Ostoja Kołaczyce 3:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
19  2017-04-02 Orzeł Bieździedza 1:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
19  2017-04-02 LKS Czeluśnica 0:3 Orzeł Lubla relacja ›
19  2017-04-02 Huragan Zarzecze 0:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
19  2017-04-02 LKS Lubatówka 3:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
19  2017-04-02 Sobniów Jasło 0:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
19  2017-04-02 Victoria Kobylany 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
19  2017-04-02 LKS Moderówka 1:1 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
20  2017-04-09 Ostoja Kołaczyce 2:0 LKS Moderówka zobacz ›
20  2017-04-09 Jasiołka Jaśliska 1:0 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
20  2017-04-09 Karpaty II Krosno 0:3 Sobniów Jasło zobacz ›
20  2017-04-09 Tempo Nienaszów 3:1 LKS Lubatówka zobacz ›
20  2017-04-09 Orzeł Faliszówka 0:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
20  2017-04-09 Polonia Kopytowa 3:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
20  2017-04-09 Orzeł Lubla 3:1 Orzeł Bieździedza relacja ›
20  2017-04-09 Karpaty Klimkówka 1:1 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
21  2017-04-15 Karpaty Klimkówka 0:1 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
21  2017-04-15 Wisłoka Nowy Żmigród 3:2 Orzeł Lubla relacja ›
21  2017-04-15 Orzeł Bieździedza 2:3 Polonia Kopytowa zobacz ›
21  2017-04-15 LKS Czeluśnica 4:3 Orzeł Faliszówka zobacz ›
21  2017-04-15 Huragan Zarzecze 5:0 Tempo Nienaszów zobacz ›
21  2017-04-15 LKS Lubatówka 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
21  2017-04-15 Victoria Kobylany 0:2 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
21  2017-04-15 Zorza Łęki Dukielskie 4:1 LKS Moderówka zobacz ›
22  2017-04-23 Ostoja Kołaczyce 2:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
22  2017-04-23 LKS Moderówka 0:2 Victoria Kobylany zobacz ›
22  2017-04-23 Jasiołka Jaśliska 2:1 Sobniów Jasło zobacz ›
22  2017-04-23 Karpaty II Krosno 0:3 Huragan Zarzecze zobacz ›
22  2017-04-23 Tempo Nienaszów 1:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
22  2017-04-23 Orzeł Faliszówka 5:2 Orzeł Bieździedza zobacz ›
22  2017-04-23 Polonia Kopytowa 6:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
22  2017-04-23 Orzeł Lubla 4:2 Karpaty Klimkówka relacja ›
23  2017-04-29 Orzeł Lubla 1:3 Ostoja Kołaczyce relacja ›
23  2017-04-30 Karpaty Klimkówka 2:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
23  2017-04-30 Orzeł Faliszówka 8:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
23  2017-04-30 Orzeł Bieździedza 2:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
23  2017-04-30 LKS Czeluśnica 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
23  2017-04-30 LKS Lubatówka 3:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
23  2017-04-30 Sobniów Jasło 7:2 LKS Moderówka zobacz ›
23  2017-04-30 Victoria Kobylany 1:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
24  2017-05-03 Ostoja Kołaczyce 9:1 Victoria Kobylany zobacz ›
24  2017-05-03 Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Sobniów Jasło zobacz ›
24  2017-05-03 LKS Moderówka 3:0 LKS Lubatówka zobacz ›
24  2017-05-03 Jasiołka Jaśliska 0:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
24  2017-05-03 Karpaty II Krosno 0:3 Orzeł Bieździedza zobacz ›
24  2017-05-03 Tempo Nienaszów 4:1 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
24  2017-05-03 Orzeł Faliszówka 2:2 Karpaty Klimkówka zobacz ›
24  2017-05-03 Polonia Kopytowa 1:3 Orzeł Lubla relacja ›
25  2017-05-07 Polonia Kopytowa 3:3 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
25  2017-05-07 Karpaty Klimkówka 3:4 Tempo Nienaszów zobacz ›
25  2017-05-07 Wisłoka Nowy Żmigród 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
25  2017-05-07 LKS Czeluśnica 2:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
25  2017-05-07 Huragan Zarzecze 2:0 LKS Moderówka zobacz ›
25  2017-05-07 LKS Lubatówka 3:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
25  2017-05-07 Sobniów Jasło 1:1 Victoria Kobylany zobacz ›
25  2017-05-24 Orzeł Lubla 5:3 Orzeł Faliszówka zobacz ›
26  2017-05-10 Ostoja Kołaczyce 0:0 Sobniów Jasło zobacz ›
26  2017-05-10 Victoria Kobylany 2:1 LKS Lubatówka zobacz ›
26  2017-05-10 Zorza Łęki Dukielskie 3:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
26  2017-05-10 LKS Moderówka 2:4 LKS Czeluśnica zobacz ›
26  2017-05-10 Jasiołka Jaśliska 5:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
26  2017-05-10 Karpaty II Krosno 0:3 Karpaty Klimkówka zobacz ›
26  2017-05-10 Tempo Nienaszów 4:2 Orzeł Lubla zobacz ›
26  2017-05-10 Orzeł Faliszówka 3:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
27  2017-05-13 Orzeł Bieździedza 2:2 LKS Moderówka zobacz ›
27  2017-05-14 Orzeł Faliszówka 4:2 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
27  2017-05-14 Polonia Kopytowa 2:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
27  2017-05-14 Orzeł Lubla 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
27  2017-05-14 Wisłoka Nowy Żmigród 2:2 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
27  2017-05-14 LKS Czeluśnica 1:5 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
27  2017-05-14 Huragan Zarzecze 4:2 Victoria Kobylany zobacz ›
27  2017-05-14 LKS Lubatówka 2:1 Sobniów Jasło zobacz ›
28  2017-05-21 Ostoja Kołaczyce 5:1 LKS Lubatówka zobacz ›
28  2017-05-21 Sobniów Jasło 3:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
28  2017-05-21 Victoria Kobylany 1:2 LKS Czeluśnica zobacz ›
28  2017-05-21 Zorza Łęki Dukielskie 3:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
28  2017-05-21 LKS Moderówka 3:2 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
28  2017-05-21 Jasiołka Jaśliska 2:4 Karpaty Klimkówka zobacz ›
28  2017-05-21 Karpaty II Krosno 0:3 Polonia Kopytowa zobacz ›
28  2017-05-21 Tempo Nienaszów 5:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
29  2017-05-28 Tempo Nienaszów 2:2 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
29  2017-05-28 Orzeł Faliszówka 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
29  2017-05-28 Orzeł Lubla 3:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
29  2017-05-28 Karpaty Klimkówka 4:0 LKS Moderówka zobacz ›
29  2017-05-28 Wisłoka Nowy Żmigród 1:4 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
29  2017-05-28 Orzeł Bieździedza 5:5 Victoria Kobylany zobacz ›
29  2017-05-28 Sobniów Jasło 1:0 LKS Czeluśnica zobacz ›
29  2017-05-28 Huragan Zarzecze 4:1 LKS Lubatówka zobacz ›
30  2017-06-04 Ostoja Kołaczyce 3:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
30  2017-06-04 LKS Lubatówka 0:3 LKS Czeluśnica zobacz ›
30  2017-06-04 Sobniów Jasło 4:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
30  2017-06-04 Victoria Kobylany 1:1 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
30  2017-06-04 Zorza Łęki Dukielskie 2:4 Karpaty Klimkówka zobacz ›
30  2017-06-04 LKS Moderówka 0:0 Orzeł Lubla zobacz ›
30  2017-06-04 Jasiołka Jaśliska 0:5 Polonia Kopytowa zobacz ›
30  2017-06-04 Karpaty II Krosno 0:3 Tempo Nienaszów zobacz ›
31  2017-06-11 Karpaty II Krosno 0:3 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
31  2017-06-11 Orzeł Faliszówka 7:5 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
31  2017-06-11 Polonia Kopytowa 3:1 LKS Moderówka zobacz ›
31  2017-06-11 Orzeł Lubla 4:2 Zorza Łęki Dukielskie relacja ›
31  2017-06-11 Karpaty Klimkówka 3:1 Victoria Kobylany zobacz ›
31  2017-06-11 Wisłoka Nowy Żmigród 1:4 Sobniów Jasło zobacz ›
31  2017-06-11 Orzeł Bieździedza 2:4 LKS Lubatówka zobacz ›
31  2017-06-11 LKS Czeluśnica 3:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
32  2017-06-15 Ostoja Kołaczyce 2:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
32  2017-06-15 Huragan Zarzecze 4:2 Orzeł Bieździedza zobacz ›
32  2017-06-15 LKS Lubatówka 6:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
32  2017-06-15 Sobniów Jasło 2:2 Karpaty Klimkówka zobacz ›
32  2017-06-15 Victoria Kobylany 2:2 Orzeł Lubla zobacz ›
32  2017-06-15 Zorza Łęki Dukielskie 0:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
32  2017-06-15 LKS Moderówka 0:5 Orzeł Faliszówka zobacz ›
32  2017-06-15 Jasiołka Jaśliska 2:3 Tempo Nienaszów zobacz ›
33  2017-06-18 Karpaty II Krosno 0:3 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
33  2017-06-18 Tempo Nienaszów 6:0 LKS Moderówka zobacz ›
33  2017-06-18 Orzeł Faliszówka 6:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
33  2017-06-18 Polonia Kopytowa 8:1 Victoria Kobylany zobacz ›
33  2017-06-18 Orzeł Lubla 1:1 Sobniów Jasło zobacz ›
33  2017-06-18 Karpaty Klimkówka 1:3 LKS Lubatówka zobacz ›
33  2017-06-18 Wisłoka Nowy Żmigród 2:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
33  2017-06-18 Orzeł Bieździedza 2:2 LKS Czeluśnica zobacz ›
34  2017-06-24 Ostoja Kołaczyce 2:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
34  2017-06-24 LKS Czeluśnica 10:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
34  2017-06-24 Huragan Zarzecze 4:0 Karpaty Klimkówka zobacz ›
34  2017-06-24 LKS Lubatówka 1:5 Orzeł Lubla relacja ›
34  2017-06-24 Sobniów Jasło 2:5 Polonia Kopytowa zobacz ›
34  2017-06-24 Victoria Kobylany 2:3 Orzeł Faliszówka zobacz ›
34  2017-06-24 Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
34  2017-06-24 LKS Moderówka 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-02-04 Wisłok Sieniawa 4:5 Orzeł Lubla relacja ›
2017-02-09 Markiewicza Krosno 2:3 Orzeł Lubla relacja ›
2017-02-15 Kotwica Korczyna 9:6 Orzeł Lubla relacja ›
2017-02-18 Gaudium Łężyny 2:2 Orzeł Lubla relacja ›
2017-02-26 Granit Wysoka Strz. 3:1 Orzeł Lubla relacja ›
2017-03-03 Nafta Jedlicze 6:2 Orzeł Lubla relacja ›

Ostatnie spotkanie

LKS LubatówkaOrzeł Lubla
LKS Lubatówka 1:5 Orzeł Lubla
2017-06-24, 16:30:00
    relacja »

Reklama

Sparingi-wiosna

04.02 Wisłok Sieniawa (n) 5:4

09.02 OKS Markiewicza (w) 3:2

15.02 Kotwica Korczyna (n) 6:9

18.02 Gaudium Łężyny (n)2:2

26.02 Granit Wys. Strzyżowska(n) 1:3

03.03 Nafta Jedlicze(n) 2:6

Sezon 2016/2017

Huragan Zarzecze(w) 0:2 i 3:2
LKS Czeluśnica(d) 1:1i 3:0
Orzeł Bieździedza (w) 4:0i 3:1
Wisłoka Nowy Żmigród(d) 5:0 i 2:3
Karpaty Klimkówka(w) 6:1i 4:2
Ostoja Kołaczyce(w) 0:0 i 1:3
Polonia Kopytowa(d) 0:2 i 3:1
Orzeł Faliszówka(w) 1:2
Tempo Nienaszów(d) 2:2
KarpatyII Krosno(w) 2:4
Jasiołka Jaśliska(w) 1:2
LKS Moderówka(d) 4:1
Zorza Łęki Dukielskie(w) 0:3

Victoria Kobylany(d) 2:2
Sobniów Jasło(w) 1:1
LKS Lubatówka(d) 2:0

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Ostoja Kołaczyce 2:1 Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica 10:0 Wisłoka Nowy Żmigród
Huragan Zarzecze 4:0 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka 1:5 Orzeł Lubla
Sobniów Jasło 2:5 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 2:3 Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Tempo Nienaszów
LKS Moderówka 3:0 Karpaty II Krosno