KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Losowa galeria

Dwór Kombornia - Orzeł Lubla (1:0)(25.09.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 734, wczoraj: 373
ogółem: 2 813 436

statystyki szczegółowe

• Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Ciszewski Michał bramkarz 24 0 0 0 1 0 2173 91
2. Uchman Andrzej bramkarz 4 0 0 0 0 0 288 72
3. Dętkoś Piotr bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Macek Kamil obrońca 3 0 1 0 0 0 216 72
5. Szot Artur obrońca 22 3 0 0 0 0 786 36
6. Żurowski Krzysztof obrońca 14 0 0 0 3 0 1105 79
7. Hap Mateusz obrońca 24 2 0 0 7 0 1917 80
8. Mokrzycki Michał obrońca 8 0 0 0 1 0 78 10
9. Łukaczyński Marcin obrońca 20 2 1 0 2 0 1728 87
10. Janas Grzegorz obrońca 25 1 0 0 3 0 2190 88
11. Urbanek Arkadiusz obrońca 25 0 0 0 3 0 1316 53
12. Leśniak Tomasz obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Dziok Daniel obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 15 15
14. Janas Adam obrońca/pomocnik 24 0 1 0 1 0 1766 74
15. Kurek Paweł obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Kowalski Łukasz obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Szczyrba Marcin obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Lubaś Mateusz obrońca/pomocnik 22 4 3 0 8 0 1928 88
19. Lorenc Marcin pomocnik 22 1 2 0 5 0 1653 76
20. Ziobrowski Marek pomocnik 22 1 2 0 3 0 1676 77
21. Hendzel Krzysztof pomocnik 23 9 2 0 7 0 1875 82
22. Szydło Daniel pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Urbanek Konrad pomocnik 20 2 0 0 2 0 523 27
24. Piotrowski Mateusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Szopa Łukasz pomocnik 5 0 0 0 0 0 19 4
26. Koś Mateusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Czernicki Dawid pomocnik/napastnik 21 4 2 0 1 0 1196 57
28. Majewski Sławomir pomocnik/napastnik 26 11 7 0 3 0 2324 90
29. Majewski Michał napastnik 12 8 0 0 0 0 993 83
30. Lorenc Wojciech napastnik 2 0 0 0 0 0 53 27

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Łukaczyński Marcin Grający trener
2. Leśniak Tomasz prezes
3. Koś Józef kierownik drużyny

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Binkowicz Kamil pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
2. Borowski Michał pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Bracik Mateusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Frodyma Jarosław pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
5. Ochałek Michał pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
6. Koś Dariusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
7. Pałucki Kamil obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
8. Lejkowski Ireneusz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Szopa Michał pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
10. Koś Dawid pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Madej Janusz obrońca 0 0 0 0 0 0 0
12. Stefanik Marcin pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Bober Artur bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
14. Koś Wojtek pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
15. Dętkoś Krystian pomocnik 0 0 0 0 0 0 0

Ostatnie spotkanie

LKS LubatówkaOrzeł Lubla
LKS Lubatówka 1:5 Orzeł Lubla
2017-06-24, 16:30:00
    relacja »

Reklama

Sparingi-wiosna

04.02 Wisłok Sieniawa (n) 5:4

09.02 OKS Markiewicza (w) 3:2

15.02 Kotwica Korczyna (n) 6:9

18.02 Gaudium Łężyny (n)2:2

26.02 Granit Wys. Strzyżowska(n) 1:3

03.03 Nafta Jedlicze(n) 2:6

Sezon 2016/2017

Huragan Zarzecze(w) 0:2 i 3:2
LKS Czeluśnica(d) 1:1i 3:0
Orzeł Bieździedza (w) 4:0i 3:1
Wisłoka Nowy Żmigród(d) 5:0 i 2:3
Karpaty Klimkówka(w) 6:1i 4:2
Ostoja Kołaczyce(w) 0:0 i 1:3
Polonia Kopytowa(d) 0:2 i 3:1
Orzeł Faliszówka(w) 1:2
Tempo Nienaszów(d) 2:2
KarpatyII Krosno(w) 2:4
Jasiołka Jaśliska(w) 1:2
LKS Moderówka(d) 4:1
Zorza Łęki Dukielskie(w) 0:3

Victoria Kobylany(d) 2:2
Sobniów Jasło(w) 1:1
LKS Lubatówka(d) 2:0

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Ostoja Kołaczyce 2:1 Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica 10:0 Wisłoka Nowy Żmigród
Huragan Zarzecze 4:0 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka 1:5 Orzeł Lubla
Sobniów Jasło 2:5 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 2:3 Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Tempo Nienaszów
LKS Moderówka 3:0 Karpaty II Krosno