KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

Orzeł Lubla Cosmos Nowotaniec
mecz towarzyski
Orzeł Lubla   Cosmos Nowotaniec
2018-07-19, 18:00:00

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

Orzeł Lubla - Tęcza Zręcin - 17:00

22

07-2018

niedziela

Losowa galeria

Orzeł Lubla - Orzeł Faliszówka (1:2)(11.11.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 224, wczoraj: 462
ogółem: 2 931 518

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Orzeł Bieździedza

herb

Ludowy Klub Sportowy Orzeł Bieździedza

Rok założenia: 1955

Barwy: żółto-zielone

Adres: 38-214 Bieździedza 

WWW: http://orzelbiezdziedza.futbolowo.pl (nieoficj.)

Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - 95 m x 65 m


Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 26 7 2 17 23 38-56 -18
SPOTKANIA U SIEBIE 13 5 2 6 17 29-24 5
SPOTKANIA WYJAZDOWE 13 2 0 11 6 9-32 -23


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Orzeł Bieździedza Zamczysko Odrzykoń 0:3
2 Orzeł Lubla Orzeł Bieździedza 4:1
3 Orzeł Bieździedza Orzeł Faliszówka 0:0
4 Sobniów Jasło Orzeł Bieździedza 3:2
5 Orzeł Bieździedza LKS Czeluśnica 2:0
6 Standart Święcany Orzeł Bieździedza 3:0
7 Orzeł Bieździedza Huragan Zarzecze 1:3
8 Nafta Chorkówka Orzeł Bieździedza 3:0
9 Orzeł Bieździedza Zamczysko Mrukowa 3:1
10 Iwełka Iwla Orzeł Bieździedza 0:1
11 LKS Moderówka Orzeł Bieździedza 2:0
12 Tempo Nienaszów Orzeł Bieździedza 3:0
13 Zorza Łęki Dukielskie Orzeł Bieździedza 2:1
14 Zamczysko Odrzykoń Orzeł Bieździedza 2:0
15 Orzeł Bieździedza Orzeł Lubla 1:4
16 Orzeł Faliszówka Orzeł Bieździedza 2:0
17 Orzeł Bieździedza Sobniów Jasło 0:4
18 LKS Czeluśnica Orzeł Bieździedza 6:1
19 Orzeł Bieździedza Standart Święcany 2:2
20 Huragan Zarzecze Orzeł Bieździedza 2:0
21 Orzeł Bieździedza Nafta Chorkówka 5:2
22 Zamczysko Mrukowa Orzeł Bieździedza 0:3
23 Orzeł Bieździedza Iwełka Iwla 12:1
24 Orzeł Bieździedza LKS Moderówka 2:0
25 Orzeł Bieździedza Tempo Nienaszów 1:2
26 Orzeł Bieździedza Zorza Łęki Dukielskie 0:2


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 38 1.46 29 2.23 9 0.69
Stracone bramki 56 2.15 24 1.85 32 2.46


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 7 (26.92%) 2 (7.69%) 17 (65.38%) 38 - 56 [-18]
U SIEBIE 5 (38.46%) 2 (15.38%) 6 (46.15%) 29 - 24 [5]
WYJAZD 2 (15.38%) 0 (0.00%) 11 (84.62%) 9 - 32 [-23]


Ostatnie spotkanie

Orzeł Lubla Nafta Jedlicze
Orzeł Lubla 4:4 Nafta Jedlicze
2018-07-14, 17:00:00
     
mecz towarzyski

Reklama

Sparingi

14.07

Orzeł Lubla 4:4 Nafta Jedlicze 

 

19.07

Orzeł Lubla - Cosmos Nowotaniec

 

21.07

Orzeł Lubla - Tęcza Zręcin

 

28.07

Orzeł Lubla - Kotwica Korczyna

 

05.08

Turniej z okazji 50-lecia klubu Orzeł Lubla

 

11.08

Orzeł Lubla - Sparta Osobnica

 

 

 

 

 

Sezon 2017/2018

I mecz   II mecz

Iwełka Iwla(w)                       

1:4              10:2

Orzeł Bieździedza (d)            

4:1               4:1

Tempo Nienaszów (w)         

1:4               4:7
Zorza Łęki Dukielskie(d)     

2:1               2:1
Zamczysko Odrzykoń(w)     

2:3               2:1

LKS Moderówka(w)             

2:2               2:0
Orzeł Faliszówka(d)             

4:6               0:2

Sobniów Jasło(w)                 

0:3               1:3
LKS Czeluśnica(d)                 

2:1               5:1

Standart Święcany(d)           

3:1               3:2

Huragan Zarzecze(d)       

 1:1              0:5

Nafta Chorkówka(w)           

3:1               5:0

Zamczysko Mrukowa(d)     

1:3               3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zamczysko Mrukowa 1:3 Orzeł Lubla
Iwełka Iwla 0:3 Zamczysko Odrzykoń
LKS Moderówka 1:4 Tempo Nienaszów
Standart Święcany 0:14 LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka 0:4 Orzeł Faliszówka
Orzeł Bieździedza 0:2 Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze 5:0 Sobniów Jasło