KS Orzeł Lubla - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Umiesz kopać piłkę ? - wpadnij na trening
  •        

Najbliższe spotkanie

Zamczysko MrukowaOrzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa   Orzeł Lubla
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

20

06-2018

środa

Trening 19:00!

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

Trening 19:00!

23

06-2018

sobota

Zamczysko Mrukowa - Orzeł Lubla - 17:00

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Losowa galeria

Orzeł Lubla - Orzeł Faliszówka (1:2)(11.11.2011) fot. S.Binkowicz
Ładowanie...

Reklamujemy

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 207, wczoraj: 408
ogółem: 2 918 438

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Orzeł Lubla

herb

Klub Sportowy ORZEŁ LUBLA
Rok założenia: 1968
Barwy: biało-niebieskie
Adres: KS Orzeł Lubla, 38-130 Frysztak /tel: 509 519 972

WWW: ksorzel.futbolowo.pl
Prezes: Tomasz Leśniak
Trener: Robert Podkulski


Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 32 15 8 9 53 75-48 27
SPOTKANIA U SIEBIE 16 10 4 2 34 43-22 21
SPOTKANIA WYJAZDOWE 16 5 4 7 19 32-26 6


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Huragan Zarzecze Orzeł Lubla 2:0
2 Orzeł Lubla LKS Czeluśnica 1:1
3 Orzeł Bieździedza Orzeł Lubla 0:4
4 Orzeł Lubla Wisłoka Nowy Żmigród 5:0
5 Karpaty Klimkówka Orzeł Lubla 1:6
6 Ostoja Kołaczyce Orzeł Lubla 0:0
7 Orzeł Lubla Polonia Kopytowa 0:2
8 Orzeł Faliszówka Orzeł Lubla 2:1
9 Orzeł Lubla Tempo Nienaszów 2:2
10 Karpaty II Krosno Orzeł Lubla 4:2
12 Jasiołka Jaśliska Orzeł Lubla 2:1
13 Orzeł Lubla LKS Moderówka 4:1
14 Zorza Łęki Dukielskie Orzeł Lubla 3:0
15 Orzeł Lubla Victoria Kobylany 2:2
16 Sobniów Jasło Orzeł Lubla 1:1
17 Orzeł Lubla LKS Lubatówka 2:0
18 Orzeł Lubla Huragan Zarzecze 3:2
19 LKS Czeluśnica Orzeł Lubla 0:3
20 Orzeł Lubla Orzeł Bieździedza 3:1
21 Wisłoka Nowy Żmigród Orzeł Lubla 3:2
22 Orzeł Lubla Karpaty Klimkówka 4:2
23 Orzeł Lubla Ostoja Kołaczyce 1:3
24 Polonia Kopytowa Orzeł Lubla 1:3
25 Orzeł Lubla Orzeł Faliszówka 5:3
26 Tempo Nienaszów Orzeł Lubla 4:2
27 Orzeł Lubla Karpaty II Krosno 3:0
29 Orzeł Lubla Jasiołka Jaśliska 3:0
30 LKS Moderówka Orzeł Lubla 0:0
31 Orzeł Lubla Zorza Łęki Dukielskie 4:2
32 Victoria Kobylany Orzeł Lubla 2:2
33 Orzeł Lubla Sobniów Jasło 1:1
34 LKS Lubatówka Orzeł Lubla 1:5


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 75 2.34 43 2.69 32 2.00
Stracone bramki 48 1.50 22 1.38 26 1.63


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 15 (46.88%) 8 (25.00%) 9 (28.13%) 75 - 48 [27]
U SIEBIE 10 (62.50%) 4 (25.00%) 2 (12.50%) 43 - 22 [21]
WYJAZD 5 (31.25%) 4 (25.00%) 7 (43.75%) 32 - 26 [6]


Ostatnie spotkanie

Nafta Chorkówka 0:5 Orzeł Lubla
2018-06-17, 16:30:00
     

Reklama

Sezon 2017/2018

I mecz   II mecz

Iwełka Iwla(w)                       

1:4              10:2

Orzeł Bieździedza (d)            

4:1               4:1

Tempo Nienaszów (w)         

1:4               4:7
Zorza Łęki Dukielskie(d)     

2:1               2:1
Zamczysko Odrzykoń(w)     

2:3               2:1

LKS Moderówka(w)             

2:2               2:0
Orzeł Faliszówka(d)             

4:6               0:2

Sobniów Jasło(w)                 

0:3               1:3
LKS Czeluśnica(d)                 

2:1               5:1

Standart Święcany(d)           

3:1               3:2

Huragan Zarzecze(d)       

 1:1              0:5

Nafta Chorkówka(w)           

3:1               5:0

Zamczysko Mrukowa(d)     

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Zamczysko Mrukowa - Orzeł Lubla
Iwełka Iwla - Zamczysko Odrzykoń
LKS Moderówka - Tempo Nienaszów
Standart Święcany - LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka - Orzeł Faliszówka
Orzeł Bieździedza - Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze - Sobniów Jasło

Sponsorzy

Zakład Masarski Dobrucowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
LKS Czeluśnica 10:1 LKS Moderówka
Sobniów Jasło 7:0 Standart Święcany
Orzeł Faliszówka 1:3 Huragan Zarzecze
Nafta Chorkówka 0:5 Orzeł Lubla
Zamczysko Odrzykoń 3:1 Zamczysko Mrukowa
Iwełka Iwla 1:7 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza 1:2 Tempo Nienaszów