Wesprzyj Kamila

Orzeł Lubla - Sobniów Jasło (4:1) (28.04.2013) fot. M. Szopa

Wsparcie dla Kamila Mularskiego!

• autor: Jaanasek13, 2018-12-09 12:16

Kamil Mularski to wychowanek naszego klubu. Jego rodzinę oraz jego samego spotkało ogromne nieszczęście, bowiem zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy. Przeprowadzono u niego amputację nogi. W związku z tym Kamil do powrotu do pełnej sprawności potrzebuje kosztownej protezy. Sprawmy, aby jego życie było jak przed chorobą!

Linki do wpłat oraz relacji Kamila poniżej :

Treningi na orliku.

• autor: Jaanasek13, 2019-01-07 18:41

W najbliższy wtorek 15.01 odbędzie się pierwszy trening. Będziemy trenować we wtorki i czwartki o 19:30 na orliku w Bieździedzy.

Plan przygotowań do rundy wiosennej!

• autor: Jaanasek13, 2019-01-03 18:32

Plan sparingów:

1) 19.01 - Szarotka Nowosielce.

2) 26.01 - Cosmos Nowotaniec.

3) 02.02 - Kotwica Korczyna.

4) 09.02 - Bukowianka Bukowsko.

5) 16.02 - Wisłoka Błażkowa.

6) 23.02 - Karpaty Krosno Juniorzy.

7) 07.03 - Radomyślanka Radomyśl.

8) 10.03 - Polonia Kopytowa.

9) 19.03 - LKS Lubatówka.

Przygotowania do zbliżającej się rundy rozpoczniemy treningiem już 15.01 ( godzina do ustalenia).

Życzenia świąteczne!

• autor: Jaanasek13, 2018-12-21 20:38

Zarząd oraz zawodnicy klubu KS Orzeł Lubla składają najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Życzymy wszystkim mile spędzonego czasu w gronie najbliższych. A w przyszłym roku mnóstwo radości i motywacji w dążeniu do celu. Życzymy sobie oraz całej społeczności piłkarskiej jak najmniej kontuzji w roku 2019.

Wszystkiego najlepszego i wesołych świąt! ;)

Życzenia z okazji ślubu Tomasza!

• autor: fester320, 2018-11-24 21:28

Z okazji ślubu składamy najserdeczniejsze życzenia Tomaszowi Wesołowskiemu i jego małżonce. Młodym małżonką życzy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia. Tomasz zawsze angażuje się w sprawy klubu, możemy liczyć na niego w każdej sprawie.

Dno na koniec.

• autor: Jaanasek13, 2018-11-11 17:21

Orzeł Lubla - Sparta Osobnica 0:3

Skład: Bysiewicz - G.Janas, Kalityński, Hap, A.Urbanek - A.Janas, Łukaczyński, K.Urbanek, Hendzel - M.Majewski, S.Majewski oraz Sułkowski, Szot, Lubaś, Czernicki, Ziobrowski.

W ostatnim meczu rundy przegrywamy z Osobnicą 0:3. Goście po wygranej w poprzedniej kolejce ze Skołyszynem, weszli na boisko bardzo zmotywowani i pewni siebie. My natomiast zagraliśmy najgorszy mecz od kilku lat.

Serdeczne podziękowania składamy Sławomirowi Palarowi, który wsparł finansowo nasz klub. Ponadto dziękujemy mu za pomoc przy pracach na rzecz klubu oraz za to,że w każdej sprawie możemy na niego liczyć.

3 punkty w Zręcinie!

• autor: Jaanasek13, 2018-11-05 14:32

Orzel Lubla - Tęcza Zręcin 4:2

Bramki: Łukaczyński 10', K.Urbanek 15', S.Majewski 19', M.Majewski 38'

Skład: Bysiewicz - A.Urbanek, Hap, Łukaczyński, G.Janas - A.Janas, Ziobrowski, K.Urbanek, Hendzel - M.Majewski, S.Majewski oraz Sułkowski, Szot, Lubaś, Czernicki, Surma.

Wygrywamy 4:2 na bardzo trudnym dla nas terenie. W 10 minucie wychodzimy na prowadzenie. Rzut wolny z okolic 25 metra, Łukaczyński uderza i piłka wpada po rękach bramkarza. Pięć minut później G.Janas wrzuca w pole karne Tęczy, obrońcy oraz bramkarz mijają się z piłką, a K.Urbanek umieszcza piłkę w siatce. Rywale zostawiali bardzo dużo miejsca w środku pola i ułatwiali tym konstruowanie naszych akcji. Kilka minut później Hendzel zostawił obrońcę za plecami i zagrał do S.Majewskiego ,który dołożył tylko nogę i prowadziliśmy 3:0. Wydawało się,że gospodarze odpuszczą i wkrótce dadzą strzelić sobie kolejne bramki.Raz po raz stwarzaliśmy sobie sytuacj, ale często brakowało lepszego ostatniego podania ,bądź wykończenia. W 36' po zamieszaniu w naszym polu karnym,piłka wypada przed 16 metr,a stamtąd zawodnik gospodarzy strzela na 3:1. Dwie minuty później A.Janas zagrywa bardzo dobrą prostopadłą piłkę do A. Urbanka. Ten z kolei dośrodkowuje w pole karne, a M.Majewski finalizuje akcję strzałem przy słupku. W 40' rywale strzelają bramkę na 4:2.  Od tego momentu tempo gry nieco spadło i do końca pierwszej połowy niewiele się działo.  W drugiej połowie rywale ruszyli do ataku nie mając nic do stracenia. Stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji lecz na nasze szczęście nie zdołali strzelić żadnej bramki. Po rzucie wolnym wykonywanym przez przeciwnika piłka ląduje w naszej bramce. Nie została ona jednak uznana,ponieważ był to rzut wolny pośredni,a piłka lecąc w stronę bramki nie miała kontaktu z żadnym zawodnikiem. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.

Mecz z Osobnicą został przeniesiony na sobotę 10.11 na godzinę 13:30. Po meczu odbędzie się zakończenie sezonu.

Mecz 2018-08-19, 13:00

herb Gaudium Łężyny 1:1 herb Orzeł Lubla